• Bezpečné doručenie.
  • Ženy veľ. 34 – 64, Muži veľ. S – 8XL

Uložené položky

Načítavajú sa vaše uložené položky...

Dámska obuv Tretorn, topánky na podpätku, gumové čižmy, obuv a oblečenie - Cellbes.sk

Tretorn - dámske čižmy v módnych farbách

Obuv ideálny do daždivého počasia je jedným z vlajkových produktov značky, ktorá je v súčasnosti na celosvetovom trhu veľmi obľúbená. Topánky Tretorn ocenia nielen milovníci prechádzok v daždi, ale aj námorníci a lovci. Praktické a odolné, zaujmú módnym dizajnom, vďaka ktorému nielen ochránite nohy pred vlhkosťou, ale získate aj štýlový vzhľad. Je ťažké nájsť lepšiu voľbu do daždivého počasia, než sú čižmy Tretorn. Cellbes ponúka modely v širokej škále módnych farieb, ktoré sú vybavené protišmykovou podrážkou. Pokiaľ radi žijete aktívne a žiadne počasie vás nemôže udržať doma, kúpte si topánky do dažďa Tretorn online. Nepremokavá a inovatívna obuv vás nesklame.


Tretorn - názory na značku

Priaznivci značky sú zvyčajne aktívni ľudia, ktorí radi trávia čas vonku, bez ohľadu na počasie. Medzi početnými prednosťami produktov Tretorn patrí zaujímavý dizajn, prispievajúci k pohodliu, rovnako ako mimoriadna odolnosť nepremokavej obuvi. Pridajte sa k fanúšikom značky Tretorn. Dámske čižmy švédskej firmy sú k dostaniu v Cellbes vo veľkostiach od 36 do 46. Jednotlivé modely sa líšia dizajnom a výškou zvršku, všetky však zaručujú mimoriadny komfort používania. Nájdite si svoj typ a vybavte sa spoľahlivou obuvou, ktorú vyrába spoločnosť s takmer 130 ročnou tradíciou. Kúpte si čižmy Tretorn hneď teraz a uvidíte, akú zábavu nájdete pri daždivých prechádzkach.

História švédskej značky Tretorn siaha až do roku 1891. Vtedy Johan Dunker založil gumárenskú továreň, ktorá to všetko odštartovala. Dnes je spoločnosť jedným z lídrov v priemysle gumovej obuvi a jej produkty sú známe po celom svete. Gumová obuv Tretorn zaujme svojim pozoruhodným dizajnom a mimoriadnou funkčnosťou. Značka tiež vyrába inovatívne tenisové loptičky. Za svoj úspech vďačí otvorenosti novým riešeniam a najvyššej kvalite použitých materiálov.ZnačkyAmy´s stories
Canada SnowCaprice
CeannisCellbes Equestrian
CellbesClarks
CreamDasia
DepecheDuffy
FreequentGabor
Happy HollyJana
PulzRieker
SakiSloggi
SoyanconceptTamaris
TrentornTrumph
Truly mineZhenzi
Zoey
Bezpečné doručenie
Bezpečná platba
30 dní na vrátenie tovaru

Kúpte si Naše modely online v Cellbes!

Bezpečné nakupovanie

Internet worldSwedish Fasion

Informácie o Cellbes

Zákaznícky servis

Sledujte nás

  • Doručujeme len na slovenskú adresu.
  • Bezpečná platba.
  • 30 dní na vrátenie tovaru.