• Bezpečné doručenie.
  • Ženy veľ. 34 – 64, Muži veľ. S – 8XL

Uložené položky

Načítavajú sa vaše uložené položky...

Tvarujúce nohavičky

Tvarujúca spodná bielizeň

Tvarujúca spodná bielizeň je výbornou voľbou pre ženy, ktoré chcú dať svojej postave tvar, aký si želajú. Tento typ spodnej bielizne je pod oblečením úplne neviditeľný, takže ho ľahko oblečiete aj na veľké akcie. V ponuke nášho internetového obchodu nájdete pohodlné spodné prádlo tvarujúce brucho a zadok v univerzálnych farbách, vyrobené z jemného a pružného kvalitného materiálu.

Spodná bielizeň sťahujúca brucho a zadok – čím sa vyznačuje?

Spodná bielizeň tvarujúca postavu je veľmi charakteristický kus odevu, mierne sa líšiaci od vzhľadu typickej spodnej bielizne. Vyznačuje sa nasledujúcimi vlastnosťami.

· Spodná bielizeň sťahujúca brucho a zadok je oproti bežnej bielizni rozhodne výhodnejšia, náš internetový obchod zahŕňa okrem iného zoštíhľujúce nohavičky vyznačujúce sa vysokým pásom a dĺžkou nohavičiek dosahujúcich do polovice stehien.

· Pružný materiál jemne sťahuje telo a dodáva mu požadovaný tvar.

· Spodná bielizeň tvarujúca postavu nie je pod oblečením vidieť - je navrhnutá tak, aby nebola vidieť pod oblečením a neodstávala, čo sa navyše premieta do vysokého komfortu nosenia.

Sťahujúca spodná bielizeň – riešenie, ktoré zaisťuje pohodlie

Mnoho žien chce dať svojej postave tvar, aký si praje. Spoadná bielizeň, ktorá tvaruje brucho a zadok, je často zakładom na dosiahnutie tohto cieľa. Spodná bielizeň sťahujúca brucho vám môže pomôcť dosiahnuť požadovaný vzhľad prednej časti tela. Spodná bielizeň sťahujúca zadok nie je riešením len pre ženy, ktoré chcú zamaskovať to, čo považujú za nedokonalé. Ženy ho môžu využiť aj vždy, keď chcú napríklad zvýrazniť svoje tvary, vytvoriť správne proporcie, zoštíhliť pás alebo opticky predĺžiť zadok. Spodná bielizeň tvarujúca brucho a zadokje teda univerzálnym riešením, s ktorým bude spokojná každá žena bez ohľadu na to, aký cieľ v oblasti modelácie postavy chce dosiahnuť.

Tvarujúca bielizeň pod šaty - vynikajúca voľba pre každú príležitosť

Obliekanie tvarujúceho spodného prádla pod šaty je bežným postupom mnohých žien s rôznymi typmi postavy. Toto riešenie plní svoju funkciu skvele, zvlášť keď sa spodná bielizeň na tvarovanie postavy oblieka pod trochu tesnejšie oblečenie. Potom je možné efektívne zdôrazniť všetky prednosti postavy. Tvarujúca bielizeň pod šatyzaistí nenahraditeľné vylepšenie všetkých častí tela pod šaty. Spodná bielizeň sťahujúca brucho a zadok sa dá s úspechom nosiť aj pod ďalšími kúskami šatníka, ako sú dámske kostýmy, elegantné overaly, nohavice a košele. Vďaka zloženiu, ktoré zaisťuje správne dýchanie pokožky a jemnému a na dotyk príjemnému materiálu môže byť tento typ spodnej bielizne obľúbeným prvkom oblečenia ako na dennej báze, tak na veľkých akciách.

Pozývame Vás na nákup v internetovom obchode Cellbes, ktorého sortiment zahŕňa bielizeň na sťahovanie bruška a bielizeň na sťahovanie zadku!


Podprsenky Nohavičky Spánok & voľný čas Tvarujúce nohavičky Ponožky & pančuchy Tielka & spodničky Tvarujúca bielizeň Vysoké nohavičky Boxerkové nohavičky Hipster nohavičky Sťahujúce nohavičky Neviditelné & bez švov Čipkované nohavičky Tai nohavičky Tangá Viacbalenie 

Bezpečné doručenie
Bezpečná platba
30 dní na vrátenie tovaru

Kúpte si Naše modely online v Cellbes!

Bezpečné nakupovanie

Internet worldSwedish Fasion

Informácie o Cellbes

Zákaznícky servis

Sledujte nás

  • Doručujeme len na slovenskú adresu.
  • Bezpečná platba.
  • 30 dní na vrátenie tovaru.