• Bezpečné doručenie.
  • Ženy veľ. 34 – 64, Muži veľ. S – 8XL

Uložené položky

Načítavajú sa vaše uložené položky...

Zmenšujúce podprsenky

Podprsenky zmenšujúce poprsie

Mnoho žien nepovažuje svoje veľké prsia za výhodu. Určite im nejde o vzhľad, ale o to, že ťažko zháňajú tú správnu podprsenku, ktorá by zamedzila napríklad bolesti chrbta. Všetci ste počuli o push-up podprsenkách na optické zväčšenie pŕs, ale vedeli ste, že existujú podprsenky na zmenšenie poprsia? Samozrejme ide o optický efekt spojený s patričnou podporou. V Cellbes máme širokú škálu tohto typu bielizne. Náš internetový obchod je miestom, kde nájdete podprsenku vhodnú pre prsia všetkých tvarov a veľkostí.

Podprsenka zmenšujúca poprsie - pre koho je určená?

Podprsenka zmenšujúca poprsie je skvelým variantom pre ženy, ktoré mali doteraz problém s oblieknutím podprsenky v štandardnej veľkosti. Tiež dámy, ktoré sa stretávajú so zdravotnými problémami, ako sú bolesti hlavy a chrbtice spôsobené predtým nesprávnym výberom podprsenky, ktorá neposkytovala dostatočnú oporu pŕs, by si mali zaobstarať tento typ modelu. Náš internetový obchod Cellbes je priestor, kde nájdete široký výber podprseniek opticky zmenšujúcich poprsie aj o celú veľkosť. Navyše zaisťujú správnu stabilizáciu a držia prsia stále v jednej polohe. Pokiaľ ste sa teda niekedy stretli s niektorým z vyššie zmienených problémov alebo chcete svoje poprsie opticky zmenšiť, aby ste vyrovnali proporcie vašej postavy, určite si prezrite našu ponuku a vybavte svoj šatník podprsenkami opticky zmenšujúcimi poprsie, ktoré vám dokonale padnú.

Podprsenky zmenšujúce poprsie - čím sa vyznačujú?

Podprsenka zmenšujúca poprsie musí spájať mnoho rovnako dôležitých vlastností zároveň. Tento typ podprsenky má predovšetkým tieto znaky:

· dodatočné zosilnenie na bokoch, aby sa zabránilo nekontrolovanému pohybu poprsia,

· široké a nastaviteľné ramienka, ktoré poskytujú neoceniteľnú podporu chrbtici,

· správne tvarované, plné košíčky, ktoré obopínajú prsia a zaisťujú stabilnú oporu a estetický vzhľad,

· zosilnený uzáver s dvojitými háčikmi pre ďalšiu podporu,

· mäkké kostice, ktoré sa nelepia na telo, ale krásne zdôraznia a podoprú poprsie.

Niektoré podprsenky opticky zmenšujúce poprsie nemajú vypchaté košíčky, takže nevytvárajú väčší objem. Pokiaľ je však potrebné týmto spôsobom zvýrazniť tvar vášho poprsia, aj také modely sú v našej ponuke. Vďaka tomu si každá žena dokáže nájsť ideálnu podprsenku vyhovujúceho strihu a estetického vzhľadu.

Podprsenky opticky zmenšujúce poprsie - krásny vzhľad a praktické využitie

Pokiaľ ste si doteraz mysleli, že podprsenky zmenšujúce poprsie sú pre svoj charakteristický dizajn vhodné iba na nosenie pod oblečením a nemôžu vyzerať atraktívne – nič nemôže byť ďalej od pravdy. Tento typ podprseniek dostupný v našom internetovom obchode má rovnako ako klasické podprsenky zaujímavé detaily a krásnu čipku. Niektoré modely sú navyše vybavené 3D kosticami, ktoré ešte lepšie podopierajú prsia. Za pozornosť rozhodne stojí aj to, že kovové časti podprseniek zmenšujúcich poprsie neobsahujú nikel. V Cellbes dbáme na to, aby sa v každom modeli podprsenky v našom sortimente ženy cítili pohodlne a príťažlivo.

Odporúčame vám využiť našu ponuku!


Podprsenky Nohavičky Spánok & voľný čas Tvarujúce nohavičky Ponožky & pančuchy Tielka & spodničky Tvarujúca bielizeň Push-up podprsenka Podprsenka pod tričko Podprsenky bez kostice Tvarujúca podprsenka Zmenšujúce podprsenky Športová podprsenka Podprsenka s kosticami Neviditelné & bez švov Viacbalenie

Bezpečné doručenie
Bezpečná platba
30 dní na vrátenie tovaru

Kúpte si Naše modely online v Cellbes!

Bezpečné nakupovanie

Internet worldSwedish Fasion

Informácie o Cellbes

Zákaznícky servis

Sledujte nás

  • Doručujeme len na slovenskú adresu.
  • Bezpečná platba.
  • 30 dní na vrátenie tovaru.