• Bezpečné doručenie.
  • Ženy veľ. 34 – 64, Muži veľ. S – 8XL

Uložené položky

Načítavajú sa vaše uložené položky...

Športová podprsenka

Športové podprsenky

Náš internetový obchod ponúka rôzne druhy podprseniek - vrátane tréningových. Športové podprsenkysú tie prvky oblečenia, na ktoré nemožno zabudnúť pri kompletizácii outfitu určeného pre fyzickú aktivitu.

Športové podprsenky - prečo sú dôležité?

Tento typ podprsenky ovplyvňuje nielen pocit pohodlia pri cvičení, ale aj zdravie a vzhľad pŕs. Denne nosené podprsenky majú samozrejme tiež veľký význam pre pohodlie a lepšiu pohodu, ale pri dynamických pohyboch, ktorými sa niektoré cviky vyznačujú, nemusia na správnu podporu pŕs stačiť. Zaťaženie väzov, ktoré prsia obklopujú, má nepríjemné následky – zdravotné aj estetické. Nedostatočne zaistený prsník sa deformuje, čo je nevratný proces. Tréningové podprsenky sú navrhnuté tak, aby pôsobili proti náhlym pohybom pŕs, a to aj pri tak dynamických aktivitách, ako je beh, kardio tréning alebo fitness.

Športové podprsenky - ako vybrať správnu podprsenku?

Pri výbere podprsenky na cvičenie sa riaďte rovnakými zásadami ako pri bežnej podprsenke. To znamená, že jedným z kľúčových kritérií je veľkosť pŕs. Meranie by sa malo vykonávať bez podprsenky, pri výdychu av jej najširšom mieste. Dámy s košíčkami A alebo B si môžu vybrať kompresnú podprsenku, ktorá pripomína krátky top. Pritlačí poprsie k telu a je opatrená mäkkými vankúšikmi na ochranu pŕs. Športová podprsenka s košíčkami je variantom pre ženy s prsiami od veľkosti B vyššie. Poskytuje ešte lepšiu stabilizáciu poprsia a znehybnenie každého prsníka. V prípade košíčkov D a väčších sa oplatí vyberať modely, ktoré majú navyše široké ramienka s nastaviteľnosťou, pásku pod poprsie a silnú sponu. Takéto tréningové podprsenky zvyšujú pohodlie a bezpečnosť poprsia pri dynamických aktivitách.

Dámske športové podprsenky - naša ponuka

V našom obchode nájdete rôzne druhy podprseniek od popredných a zákazníkov cenených výrobcov. Všetky športové podprsenky dostupné v našej ponuke sú starostlivo vyrobené z kvalitných materiálov, väčšinou z látok, ktoré ľahko odvádzajú vlhkosť. Nie je núdza o modely, ktoré okrem toho, že perfektne plnia svoju základnú úlohu, teda stabilizovať poprsie, sú múdro navrhnuté a obohatené o zaujímavé detaily, ako je napríklad ažúrový výstrih. Tu sú niektoré modely z nášho katalógu.

• Kompresné podprsenky - pohodlné a mäkké, s košíčkami s vyberateľnými vypchávkami z penového materiálu. Tento typ podprsenky pripomína krátky top, ktorý veľmi dobre padne na telo. Tento funkčný model je ideálny na tréning nízkej až strednej intenzity.

• Podprsenky bez kostíc - podprsenky s veľmi ľahkou štruktúrou, príjemné na dotyk, vybavené širokými ramienkami a zapínaním na háčiky. Dobre fungujú pri tréningu vyššej intenzity.

• Podprsenky s profilovanými košíčkami - majú za úlohu podoprieť každé prsník zvlášť a ďalšie spevnenie zaisťujú nastaviteľné ramienka, široký opasok pod poprsím a silná spona.

Dámske športové podprsenky sú špeciálnou kategóriou produktov v našom sortimente. Kombinácia vynikajúceho strihu s imobilizačnými vlastnosťami je kľúčom k tomu, aby ste sa pri aktivite cítili iste a pohodlne.

Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s detailmi ponuky, vrátane dámskych športových podprseniek.


Podprsenky Nohavičky Spánok & voľný čas Tvarujúce nohavičky Ponožky & pančuchy Tielka & spodničky Tvarujúca bielizeň  

Bezpečné doručenie
Bezpečná platba
30 dní na vrátenie tovaru

Kúpte si Naše modely online v Cellbes!

Bezpečné nakupovanie

Internet worldTrygg e-handelSwedish Fasion

Informácie o Cellbes

Zákaznícky servis

Sledujte nás

  • Doručujeme len na slovenskú adresu.
  • Bezpečná platba.
  • 30 dní na vrátenie tovaru.