• Bezpečné doručenie.
  • Ženy veľ. 34 – 64, Muži veľ. S – 8XL

Uložené položky

Načítavajú sa vaše uložené položky...

Podprsenky bez kostice

Podprsenka bez kostíc

Podprsenka bez kostíc alebo s kosticami? Táto otázka trápi mnoho žien. Prvá možnosť vyvoláva určité obavy u dám, ktoré nosia o niečo väčší košíček. Podprsenku bez kostíc pritom môže nosiť každá žena. Na veľkosti pŕs nezáleží! Dôležité je skvelé spracovanie, premyslený design a materiály šetrné k pokožke.

Podprsenka bez kostíc - čo to je?

Podprsenka bez kostíc je model bez drôtikov, ktoré podopierajú a dvíhajú prsia. Podprsenky sú primárne vybavené kosticami, ktoré má za úlohu zdvihnúť a zvýrazniť poprsie. Medzi ne patria predovšetkým push-up podprsenky. Znamená neprítomnosť kostíc, že prsia vyzerajú menej atraktívne a že oblečenie cez takú spodnú bielizeň nesedí dobre? Samozrejme, že nie. V súčasnej dobe sa mnoho známych výrobcov zameriava na premyslené designy, vďaka ktorým podprsenka bez kostícdokonale zvýrazní dekolt, pekne podoprie poprsie a žena sa v nej cíti veľmi pohodlne.

Podprsenka bez kostíc - čipkovaná alebo hladká?

Obyčajná podprsenka bez kostíc je ideálna pre zladené, jednofarebné oblečenie, elegantné blúzky a všade tam, kde je obzvlášť dôležité, aby ste pod oblečením nevideli žiadnu spodnú bielizeň. Vo svojej športovejšej verzii, pripomínajúcej krátky top, bude perfektná pre ženy, ktoré ocenia jednoduchosť a pohodlie a zvolia menej formálny štýl, ktorý umožňuje voľný pohyb. Zmyselná podprsenka bez kostíc? Čipkovaná podprsenka tohto typu je štýlovým prvkom, vďaka ktorému sa bude každá žena cítiť výnimočne. Podprsenky dostupné v našom obchode sú určené pre ženy s rôznou veľkosťou pŕs. Čipkované podprsenky bez kostíc majú množstvo funkcií, vďaka ktorým je ich nosenie potešením. Patria medzi ne: široké ramienka, opasok pod poprsím a zapínanie na háčiky a očká.

Mäkká podprsenka bez kostíc pre každú ženu

Panuje mylná predstava, že mäkkú podprsenku bez kostíc môžu nosiť len dámy s malými košíčkami, pričom pravda je úplne iná. V našom katalógu nájdete rôzne modely takýchto podprseniek, vrátane tých, ktoré sú ideálne pre dámy s väčším poprsím. Prečo? Vybrané návrhy dokonale stabilizujú prsia vďaka použitiu širokých nastaviteľných ramienok, širokého zapínania na háčiky a pásku pod poprsím. Napriek chýbajúcemu drôtu, ktorý celok spevňuje, je konštrukcia tak pevná, že znehybní poprsie a nevystavuje ho deformácii. Podprsenky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré sú príjemné k pokožke, ktorá je na tomto mieste tela obzvlášť citlivá. Zameriavame sa na rozmanitosť veľkostí a taktiež širokú škálu farieb a vzorov, aby si každý náš klient našiel to svoje. To platí aj pre podprsenky bez tradičných kostíc, ktoré sú výbornou alternatívou k iným modelom.

Odporúčame vám zoznámiť sa s ponukou, okrem iného s mäkkou podprsenkou bez kostíc a krajkovou podprsenkou bez kostíc!


Podprsenky Nohavičky Spánok & voľný čas Tvarujúce nohavičky Ponožky & pančuchy Tielka & spodničky Tvarujúca bielizeň

Bezpečné doručenie
Bezpečná platba
30 dní na vrátenie tovaru

Kúpte si Naše modely online v Cellbes!

Bezpečné nakupovanie

Internet worldTrygg e-handelSwedish Fasion

Informácie o Cellbes

Zákaznícky servis

Sledujte nás

  • Doručujeme len na slovenskú adresu.
  • Bezpečná platba.
  • 30 dní na vrátenie tovaru.