• Bezpečné doručenie.
  • Ženy veľ. 34 – 64, Muži veľ. S – 8XL

Uložené položky

Načítavajú sa vaše uložené položky...

Čipkované nohavičky

Čipkované nohavičky

Spodná bielizeň ovplyvňuje nielen komfort nosenia celého outfitu, ale aj celkovú pohodu. Existuje dôvod, prečo sa hovorí, že je to druhá koža. Nielen praktické, ale aj krásne - tak to má byť. Čipkované nohavičky sú nadčasovou klasikou. V súčasnej dobe je tento kus oblečenia dostupný v mnohých štýloch, medzi ktorými si každá žena nájde to svoje. Pri hľadaní tých najlepších produktov pre našich zákazníkov sa zameriavame predovšetkým na kvalitu spracovania a vyberáme modely tak, aby spĺňali rôzne potreby, očakávania a vkus.

Dámske čipkované nohavičky - klasika v celej svojej kráse

Prečo je tento typ spodnej bielizne už roky tak obľúbený medzi ženami po celom svete? Je to dané predovšetkým tým, že čipkované nohavičky sú nielen pohodlné, ale dokážu ovplyvniť aj celkovú pohodu – bez ohľadu na to, či má žena na sebe zmyselné šaty, elegantné spoločenské šaty, formálny pracovný outfit alebo domácu teplákovú súpravu. Môžete sa cítiť krásna za všetkých okolností! Tenké nohavičky s ažúrovým vzorom sú tak jemné, že ich pod oblečením nevidíte. Ide o ideálny variant, najmä keď ide predovšetkým o to, aby spodná bielizeň pod oblečením neodstávala a nekazila výsledný stylingový efekt. Nohavičky z vysoko kvalitnej čipky sú príjemné k pokožke, nedráždia a umožňujú pokožke dýchať. Náš obchod ponúka bielizeň v rôznych farbách vr. toho najklasickejšieho. Pôjde teda ako o čierne čipkované nohavičky a biele nohavičky, tak aj modely v iných farbách.

Čipkované nohavičky - vysoký pás alebo tangá?

Na otázku, ktorý strih nohavičiek je najlepší, neexistuje jediná odpoveď. Každá žena má iné potreby a preferencie. Všetko teda závisí od osobných preferencií. Dámy si vyberajú spodnú bielizeň podľa rôznych kritérií. Pre mnohých je určujúca pohodlnosť, ktorá často pre každú ženu znamená niečo iné, iní oceňujú prispôsobenie spodnej bielizne k typu postavy a pri zvyšku hrá prím estetika. Výrobcovia, ktorých spodnú bielizeň máme v ponuke, vytvárajú krásne modely pre rôzne ženy. Preto sú dámske čipkované nohavičky dostupné v rôznych strihoch a farbách. Niektoré sú menej vypasované, ako sú tangá alebo slipy, a iné o niečo viac, ako napríklad čipkované nohavičky s vysokým pásom. Ako si správne vybrať? Rozhodnutie musí byť urobené v súlade so sebou samým. To všetko preto, aby ste sa cítili dobre! Farebná škála spodnej bielizne je veľmi veľká, vďaka tomu je možné čipkované nohavičky ľahko zladiť s akýmkoľvek typom oblečenia – vrátane svetlých šiat alebo svetlých nohavíc.

Čipkované nohavičky - základné typy

Čo všetko na trhu nájdete a aké sú rôzne druhy nohavičiek vrátane čipkovaných? Tu je krátky a užitočný prehľad spolu s charakteristikami.

• Tangá – návrh pre ženy, ktoré majú rady vykrojenú spodnú bielizeň. Tangá zvýrazňujú a odhaľujú zadok. Sú prakticky neviditeľné a neznateľné pod oblečením, a to aj v prípade veľmi upnutých, jednotných štýlov.

• Klasické nohavičky - nohavičky, ktoré sú o niečo pohodlnejšie ako tangá, ale napriek tomu sú dosť vykrojené, vďaka čomu sa v nich cítite pohodlne a zmyselne. Niektoré modely majú nízky pás, iné sú vysoké.

• Boxerky - veľmi pohodlné čipkované nohavičky, vysoký pás v tomto prípade zvyšuje komfort nosenia bez toho, aby bola ohrozená zmyselnosť získaná vďaka čipkovanému lemu. Pohodlný strih a pútavé zdobenie sú perfektnou kombináciou. Bavlnená podšívka chráni intímne miesta a zároveň umožňuje pokožke dýchať vďaka vysoko kvalitnej látke.

Čipkované nohavičky s vysokým pásom, slipy alebo tangá? Bez ohľadu na výber je čipkovaná spodná bielizeň niečo, čo by mala nájsť v šatníku každá žena, ktorá oceňuje estetiku, zmyselnosť a pohodlie. A čo je najdôležitejšie - je to voľba pre každú dámu bez ohľadu na vek, typ postavy alebo veľkosť.

Pozývame na nákupy!


Podprsenky Nohavičky Spánok & voľný čas Tvarujúce nohavičky Ponožky & pančuchy Tielka & spodničky Tvarujúca bielizeň

Bezpečné doručenie
Bezpečná platba
30 dní na vrátenie tovaru

Kúpte si Naše modely online v Cellbes!

Bezpečné nakupovanie

Internet worldTrygg e-handelSwedish Fasion

Informácie o Cellbes

Zákaznícky servis

Sledujte nás

  • Doručujeme len na slovenskú adresu.
  • Bezpečná platba.
  • 30 dní na vrátenie tovaru.