• Bezpečné doručenie.
  • Ženy veľ. 34 – 64, Muži veľ. S – 8XL

PREDĹŽENÁ DOBA NA VRÁTENIE TOVARU AŽ DO 31. JANUÁRA

Uložené položky

Načítavajú sa vaše uložené položky...

Plážové šaty


Plážové šaty

Leto je čas, na ktorý čakáte celý rok. Jednoznačne sa spája so slnkom, teplom a prázdninovými výletmi. Tie sú zase veľmi často spájané s vodou, pretože práve tu nájdete osvieženie. Na dlho očakávané výlety k moru alebo jazeru by ste si mali vziať klasickú sadu, ktorá obsahuje osušky, oblečenie, pokrývku hlavy a plážové šaty. Toto vzdušné, ľahké, často farebné oblečenie poskytuje vynikajúce pohodlie a slobodu. Pokiaľ aj vy dopĺňate svoju prázdninovú sadu, určite sa pozrite, aké plážové šaty náš internetový obchod tento rok ponúka.

Vzdušné plážové šaty - symbol leta a relaxácie

Plážové šaty sú jedným z tých druhu oblečenia, ktoré je zábavné kúpiť. Znamená to, že sa blíži leto a blíži sa dlho očakávaná dovolenka. Keď je deň dlhý a slnko jasne svieti, pravdepodobne dávate prednosť jasným farbám a viacfarebným potlačám. Plážové šaty sa preto najčastejšie vyrábajú zo živých odtieňov, kvetinových vzorov a predovšetkým ľahkých vzdušných materiálov. Plážové šaty majú na jednu stranu dodať letnému stylingu kúzlo, ale na druhú stranu – poskytnúť pohodlie, a preto je tak dôležité, aby boli vyrobené z mäkkých jemných látok. Také šaty si radi a rýchlo prehodíte cez plavky alebo ich dáte do tašky bez toho, aby zaberali veľa miesta.

Krátke aj dlhé plážové šaty - vyberte si svoj obľúbený strih

Štýly šiat vytvorené s ohľadom na sviatočné obdobie sú veľmi rozmanité. Veľmi obľúbené sú krátke plážové šaty - odhaľujú nielen ruky, ale aj nohy, čo je jednoznačná výhoda, ak si chcete opáliť lýtka. Pokiaľ sa radšej chránite pred slnkom a zároveň vyzeráte veľmi štýlovo, venujte pozornosť dlhým plážovým šatám.

Strih plážového oblečenia môže byť veľmi rôznorodé. Niektoré riešenia pripomínajú minimalistické, jednofarebné tuniky, iné potešia dekoráciami a vzormi. Plážové šaty boho sú v poslednej dobe veľmi módne. Ich charakteristickým znakom je čipka, výšivka, riasenie a voľná, hippie atmosféra.

Letné šaty nezaberú veľa miesta v šatníku ani v batožine na dovolenku, preto veľmi často v dámskych skriniach nájdete nie jednu, ale hneď niekoľko modelov, tlmenejšie či vzorované šaty.

Plážové šaty – internetový obchod Cellbes

Internetový obchod Cellbes ponúka rôzne druhy plážových šiat - boho, klasické, dlhé plážové šaty aj ich krátke verzie - to všetko nájdete na našom webe. Vyberať môžete medzi modelmi s kratšími a dlhšími rukávmi alebo s ramienkami. Bez ohľadu na to, či dávate prednosť krátkym plážovým šatám alebo dlhým, vzdušným a zakrývajúcim nohy, tu nájdete ideálnu ponuku na leto. Vyberať môžete aj z rôznych štýlov a farieb – pastelové, čierne alebo farebné potlače. Sme presvedčení, že splnia aj tie najvyššie požiadavky.

Odporúčame vám zoznámiť sa s našou ponukou plážových šiat. Oslávte leto s Cellbes!


Šaty Plavky Vrchné diely Spodné diely Basic oblečenie Ľanové oblečenie Bundy & kabáty Voľnočasové  blečenie Športové oblečenie Jazdecké oblečenie Doplnky Spodná bielizeň Domáce oblečenie Šetrný k prírode Džínsové oblečenie Midi šaty Krátke šaty Maxi šaty Spoločenské šaty Džínsové šaty

Bezpečné doručenie
Bezpečná platba
30 dní na vrátenie tovaru

Kúpte si Naše modely online v Cellbes!

Bezpečné nakupovanie

Internet worldSwedish Fasion

Informácie o Cellbes

Zákaznícky servis

Sledujte nás

  • Doručujeme len na slovenskú adresu.
  • Bezpečná platba.
  • 30 dní na vrátenie tovaru.