• Ženy veľ. 34 – 64
  • Muži veľ. S – 8XL
  • Bezpečné doručenie.

Uložené položky

Načítavajú sa vaše uložené položky...

Džínsové šaty


Džínsové šaty

Charakteristická keprová bavlnená tkanina, označovaná ako denim alebo džínsovina, sa používala už v 19. storočí a jej obľuba neupadá ani po dlhých desaťročiach. Džínsové oblečenie nosia ľudia všetkých vekových kategórií, muži aj ženy, so všetkými vkusmi a štýlmi. Medzi ženami sú okrem klasických nohavíc a búnd veľmi obľúbené aj džínsové šaty. Ponuka obchodu Cellbes by nemohla byť kompletná bez ponuky pre priaznivcov tohto jedinečného materiálu. Pozrite sa, aké džínsové šatynáš internetový obchod pripravil.

Džínsové šaty - nutnosť každého šatníka

Obľuba džínsoviny určite predčila svojich vynálezcov. Pôvodne sa používala na šitie džínsových pracovných odevov a denim (džínsovina) bol ocenený nasledujúcimi generáciami. Asi je málo šatníkov, ktoré by neobsahovali aspoň jeden odev z tejto charakteristickej látky. Džínsové nohavice a bundy už dávno nie sú jediným oblečením, ktoré je možné na pultoch obchodov nájsť. Čiapky, košele, topy, ale aj džínsové šaty sa už nadobro usadili v našich uliciach. Za svoju obľubu vďačí okrem iného veľkej univerzálnosti, odolnosti a špecifickému kúzlu. Toto charakteristické kúzlo majú aj dámske džínsové šaty – sú štýlové a ležérne zároveň, univerzálne a jedinečné, skvele sa kombinujú s teniskami, rovnako ako s vysokými podpätkami. Denim v dámskej džínsovej verzii je povinným prvkom každého šatníka.

Dámske džínsové šaty na každú príležitosť

Veľkou výhodou džínsových šiat, ale aj ostatných odevov z tohto materiálu, je ich univerzálnosť. Džínsové šatysú preto skvelou ponukou na rôzne príležitosti. Ľahko ich oblečiete do školy alebo kancelárie, budú vyzerať skvele, keď vyrazíte s priateľmi alebo na stretnutie s rodinou, a vďaka svojej pohodlnosti sa hodí aj na cestovanie, poznávacie výlety a prechádzky. Dámske džínsové šaty v kombinácii so šperkami, lesklou kabelkou, obuvou na vysokých podpätkoch alebo kline vytvoria skvelý večerný outfit - na večierok, rande alebo aj na svadbu.

Výhodou šiat z denimu - džínsoviny je aj ich odolnosť. Džínsové šaty sú investíciou na roky - nikdy nevyjde z módy. Džínsové oblečenie ako žiadne iné obstálo v skúške času a trvá už mnoho desaťročí. Kvalitná džínsovina sa navyše bude hodiť po celý rok – v lete môžete džínsové šaty kombinovať so sandálmi a žabkami, na jar a na jeseň – s teniskami av zime – so silnejšími pančuchami a čižmami. Konieckoncov, denim - džínsovina je nadčasovým symbolom štýlu, triedy a všestrannosti!

Džínsové šaty - internetový obchod Cellbes

V Cellbes sme si fenoméne denimu dobre vedomí, a preto naša ponuka zahŕňa početné džínsové šatyrôznych strihov. Ponúkame modely s krátkymi aj dlhými rukávmi, voľnejšie tuniky aj priliehavejšie verzie. Džínsové šaty sú dostupné v rôznych odtieňoch – od modrej až po sýtu, tmavo modrú farbu. Džínsovina má mnoho mien, a preto sme v obchode Cellbes zhromaždili modely ako zo silnejšej látky, tak z jej tenšej, mäkkej verzie. Rôzne dĺžky, štýly a strihy – pozrite sa, ktorý model si získa vaše srdce.

Odporúčame vám zoznámiť sa s našou ponukou a novo objaviť kúzlo džínsového oblečenia. Sme presvedčení, že naše džínsové šaty znova oživia vašu lásku k tomuto jedinečnému materiálu.


Šaty Plavky Vrchné diely Spodné diely Basic oblečenie Ľanové oblečenie Bundy & kabáty Športové oblečenie Jazdecké oblečenie Doplnky Spodná bielizeň Domáce oblečenie Šetrný k prírode Džínsové oblečenie Midi šaty Krátke šaty Maxi šaty Spoločenské šaty Plážové šaty

Bezpečné doručenie
Bezpečná platba
30 dní na vrátenie tovaru

Kúpte si Naše modely online v Cellbes!

Bezpečné nakupovanie

Internet worldSwedish Fasion

Informácie o Cellbes

Zákaznícky servis

Sledujte nás

  • Doručujeme len na slovenskú adresu.
  • Bezpečná platba.
  • 30 dní na vrátenie tovaru.