• Bezpečné doručenie.
  • Ženy veľ. 34 – 64, Muži veľ. S – 8XL

Uložené položky

Načítavajú sa vaše uložené položky...

Plážové oblečenie pre ženy


Plážové šaty

Vzdušné plážové šaty sú dokonalým doplnkom na dovolenku, ktorý sa oplatí mať pri letných cestách vždy so sebou. Keďže sú tenké a jemné, zmestia sa aj do preplnenej batožiny a budú neoceniteľné pri leňošení na pláži alebo prechádzkach pozdĺž mora. Plážové šaty nás chránia pred nadmerným slnečným žiarením a škodlivými UV lúčmi. Zabraňujú tak spáleniu a zrýchlenému starnutiu pokožky. Poskytujú nám tiež zvýšený pocit pohodlia a bezpečia – napríklad v situáciách, keď po opustení vody musíte do obchodu alebo na toaletu a potrebujete ľahké oblečenie na zakrytie plaviek. Napokon sú tiež veľmi štýlovým doplnkom, vďaka ktorému môžete vyzerať elegantne a módne aj na pláži.

Letné plážové šaty - ako si vybrať?

Aké by mali byť plážové šaty? Dlhé, krátke, priliehavé, vzorované? Všetko samozrejme závisí od vašich preferencií a efektu, na ktorom vám záleží. Obchody s dámskym oblečením, medzi ktoré samozrejme patrí aj Cellbes, oplývajú najrôznejšími modelmi a štýlmi, medzi ktorými si určite nájdete ten svoj. Hneď na začiatku sa však zamyslite nad tým, čo vlastne hľadáte. Sú pre vás plážové šaty spôsob, ako byť sebavedomejší? Či snáď sa chrániť pred slnkom? Alebo snáď vytvoriť zmyselný a štýlový sviatočný outfit? Odpovede na tieto otázky vám pomôžu posúdiť, aký výsledok chcete dosiahnuť a koľko postavy ste pripravení ukázať. Vďaka tomu bude výber plážových šiat zábavnejší a jednoduchší.

Plážové šaty - ako ich nosiť?

Letné plážové šaty sú napodiv celkom univerzálnym prvkom oblečenia. Na jednej strane môžete také šaty nosiť na zakrytie plaviek, ale na druhej strane – môžu tvoriť nezávislý a veľmi štýlový outfit. Všetko záleží na type šiat a doplnkov, s ktorými ich kombinujeme. Ako nosiť plážové šaty? Pokiaľ ich nosíte za slnečného dňa pri vode, pre istotu ich kombinujte s klobúkom a slnečnými okuliarmi. K tomu sa hodí štýlová plážová taška a módne plavky, ktoré – podľa vašich preferencií – je možné viac či menej ukázať. Dlhé plážové šaty sú skvelé aj na večer – potom môžete obuť sandále na nízkom alebo dokonca vysokom podpätku a klobúk nahradiť jemnými šperkami.

Exkluzívne plážové šaty od Cellbes

Na Cellbes nájdete tie najkrajšie plážové šaty na leto. Štýlové, vzorované, farebné - vďaka nim budete vyzerať a cítiť sa krásne počas každého okamihu vašej dovolenky. Naša kolekcia je plná štýlov, strihov, dekorácií a farieb. Vyznačuje sa tiež spoľahlivou kvalitou. Všetky plážové šaty z ponuky Cellbes sú ušité z odolných a napriek tomu mäkkých materiálov, ktoré si hravo poradia s náročnými podmienkami na cestách. Slnko, morská voda, vietor a piesok sú totiž faktory, ktoré tkaninám príliš neprajú. Stávkou na Cellbes sa ich ale báť nemusíte. Naše exkluzívne plážové šaty, skvelé v štýle aj kvalite, prežijú aj letné pobyty.

Plážové šaty - veľké veľkosti

Hľadáte plážové šaty vo veľkých veľkostiach? V obchode Cellbes nájdete krásne a vzdušné plážové šaty vo veľkostiach od 34 do 60. Zameriavame sa na veľkú veľkostnú škálu - chceme, aby si každá žena dokázala zladiť konkrétny model oblečenia k individuálnym tvarom a rozmerom svojej postavy. Vďaka tomu sa naši zákazníci cítia v oblečení Cellbes rovnako skvele, ako v ňom vyzerajú. Plážové šatyväčších veľkostí sú dokonalým príkladom našich modelov, ktoré sú ušité s ohľadom na vaše pohodlie a sebavedomie. Sú perfektnou a štýlovou voľbou na dovolenku, ktorá vám pomôže zdôrazniť krásu postavy a prezentovať ju elegantným spôsobom na pláži.


Plavky Bikiny Tankiny Plážová móda Miešajte & laďte

Bezpečné doručenie
Bezpečná platba
30 dní na vrátenie tovaru

Kúpte si Naše modely online v Cellbes!

Bezpečné nakupovanie

Internet worldSwedish Fasion

Informácie o Cellbes

Zákaznícky servis

Sledujte nás

  • Doručujeme len na slovenskú adresu.
  • Bezpečná platba.
  • 30 dní na vrátenie tovaru.