• Bezpečné doručenie.
  • Ženy veľ. 34 – 64, Muži veľ. S – 8XL

PREDĹŽENÁ DOBA NA VRÁTENIE TOVARU AŽ DO 31. JANUÁRA

Uložené položky

Načítavajú sa vaše uložené položky...

Plážová móda pre ženyPlážové oblečenie pre vás – vydajte sa na štýlovú dovolenku

Voľné a mäkké šaty jemne obopínajú vašu postavu počas prázdninových prechádzok alebo odpočinku na pláži. Môžete ho použiť ako ochranu pred slnkom alebo na skrytie nedostatkov postavy. Plážové šaty v obchode Cellbes sú skutočným bohatstvom štýlov a farieb. V našom sortimente nájdete mnoho modelov s farebnými kvetmi, geometrickými, abstraktnými vzormi alebo so zvieracím motívom. Vďaka použitiu prírodných tkanín naše plážové oblečenie zaistí vašej pokožke prístup vzduchu a pohodlia. Je to nepochybne na dovolenku must have , ktorú si zamilujete hneď od prvého nasadenia.


Plážové oblečenie pre ženy
Cellbes.sk – dostupné v internetovom obchode!

Obchod Cellbes ponúka vzdušné šaty v rôznych dĺžkach: maxi, midi alebo mini. Vyberte si model, ktorý zdôrazní prednosti vašej postavy a zaistí vám pohodu. Vďaka širokému výberu veľkostí si ľahko nájdete model pre seba, bez ohľadu na to, či nosíte 32 alebo 64. Plážové šaty a krátke tuniky môžete nakúpiť rýchlo av obchode Cellbes pohodlne bez toho, aby ste museli opustiť domov. Vyberte si kvalitné plážové oblečenie a využite našu ponuku ešte dnes!


Veľkosti a farby dámskeho plážového oblečenia a na Cellbes.cz

V internetovom obchode Cellbes.cz sú všetky druhy dámskeho plážového oblečenia obvykle dostupné vo veľkostiach: 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54 , 56, 58, 60, 62 a vo farbách: béžová, biela, hnedá, čierna, červená, fialová, modrá, oranžová, ružová, šedá, tyrkysová, zelená, žltá a ďalšie. Pozrite sa, aké druhy dámskeho plážového oblečenia si dnes môžete vybrať pre seba!

Chystáte sa na pláž? Okrem plaviek budete potrebovať ľahké šaty alebo voľné kimono. V predajni Cellbesna vás čaká módne plážové oblečenie, ktoré určite spestrí vaše dovolenkové štylizácie a poskytne vám výnimočný komfort. Odporúčame vzdušné šaty v mnohých atraktívnych vzoroch a nápadné tuniky, ktoré vytvoria skvelý komplet s jemnými sandálkami a priestrannou plážovou taškou.

PlavkyBikiny
Plážová módaPlavky
Plážové šatyTankiny
Basic oblečenieBasic nohavice a legíny
Bezpečné doručenie
Bezpečná platba
30 dní na vrátenie tovaru

Kúpte si Naše modely online v Cellbes!

Bezpečné nakupovanie

Internet worldSwedish Fasion

Informácie o Cellbes

Zákaznícky servis

Sledujte nás

  • Doručujeme len na slovenskú adresu.
  • Bezpečná platba.
  • 30 dní na vrátenie tovaru.