• Ženy veľ. 34 – 64
  • Muži veľ. S – 8XL
  • Bezpečné doručenie.

Vesty
Prvé jesenné mrazíky, alebo snáď nie príliš teplé jarné dni a letné večery? Často býva problém s tým, ako sa vhodne obliecť von. Prehriatie aj ochladenie tela môže viesť k ochoreniu, preto sa oplatí prispôsobiť outfit poveternostným podmienkam panujúcim v konkrétnej chvíli. Dlhé dámske vesty, ktoré ochránia pred chladom bez ohľadu na ročné obdobia a sú tiež štýlovým prvkom mnohých ouátfitov, sú medzi zákazníkmi obchodov s oblečením stále obľúbenejšie. Podľa čoho ich ženy volia? Dôvodov je veľa!

Spoľahlivá dámska zateplená vesta - na jeseň aj zimu

Počet stupňov na teplomere za oknom nemusí nutne odrážať vnímanú teplotu. Deň je niekedy zdanlivo chladný, ale vďaka svietiacemu slnku nie je toľko zima. Mnohé z dám potom premýšľa, čo si vziať v takom počasí na seba. Ideálnym návrhom bude teplá dámska vesta. Tento typ vrchného odevu riadne izoluje časti tela, ktoré by mali byť chránené pred chladom, teda trup. Pohodlný stojačik chráni krk, čo môže zabrániť prechladnutiu a infekciám krku. Dámska dlhá prešívaná vesta navyše zakrýva bruško a chráni pred chladom ženské orgány a obličky citlivé na chlad. Môžete ju nosiť priamo cez blúzku, rovnako ako cez mikinu alebo slabšiu bundu, podľa vašich preferencií a aktuálnych poveternostných podmienok. Prešívaný materiál tiež chráni pred dažďom.

Dámske letné vesty - ideálne na dovolenku

Nielen na jar, na jeseň alebo v zime sú chladnejšie dni. Aj v lete vás počasie často nerozmaznáva. Dovolenkové mesiace sú na výlety ako stvorené. Niekto trávi dovolenku radšej doma, iný si na dovolenku vyberá horské či prímorské letoviská. Silný vietor môže fúkať ako na chodníkoch, tak na pláži (najmä večer, keď obdivujete západ slnka). Aby ste nenachladli a nevyužili dovolenku na boj s chorobou, oplatí sa zaobstarať si dámsku vestu s kapucňou, ktorá zaručí dostatočný tepelný komfort v rôznych poveternostných podmienkach. V závislosti na vašich potrebách ju môžete zapnúť alebo rozopnúť. A čo viac, kapucňa ochráni hlavu pred silnými nárazmi vetra a pred dažďom. Medzi ženami sú obľúbené ako dámske prešívané vesty s kapucňou, tak aj slabšie vesty, ideálne na leto. Tento typ vrchného odevu je ideálny na behanie po meste, na prechádzky alebo všetky druhy ostatných rekreačných aktivít.

Módna vesta bez rukávov ako prvok stylingu

V spôsobe obliekania je samozrejme dôležité pohodlie, ale aj estetika. Zatiaľ čo predtým sa ženy veľmi často stretávali s dilemou, či kúpiť niečo, čo je pohodlné, alebo niečo, čo sa im páči, dnes je možné tieto kľúčové problémy skĺbiť. Perfektným riešením pre módny aj ležérny styling sú dámske prešívané vesty s kapucňou a dámske letné vesty na teplejšie dni. Na výber sú rôzne farebné varianty: klasická čierna alebo biela, béžová, ale aj odvážnejšie farby, ktoré dodajú výtvoru trochu extravagancie a kreativity. Medzi dámami sú obľúbené ako štandardné farby, ktoré je možné ľahko zladiť s rôznymi farebnými doplnkami, tak aj tie o niečo živšie. Navyše k vestám môžete obuť ako športovú obuv, tak štýlové čižmy, pretože sú univerzálne a umožnia vám prispôsobiť ich vášmu individuálnemu štýlu. Dlhá dámska vesta je zaujímavou ponukou pre ženy, ktoré hľadajú v móde niečo originálnejšie ako sako alebo kabát. Medzi dostupnými modelmi má každá z dám šancu nájsť ten správny, štýlový model pre každé ročné obdobie.Bundy a kabáty   Flísové bundy   Vesty   Džínsové bundy   Jarné bundy   Nepremokavé bundy   Páperové bundy

Kožené bundy   Bundy   Ľahké bundy   Kabáty   Košeľové bundy

Bezpečné doručenie
Bezpečná platba
30 dní na vrátenie tovaru

Kúpte si Naše modely online v Cellbes!

Bezpečné nakupovanie

Internet worldSwedish Fasion

Informácie o Cellbes

Zákaznícky servis

Buďte v obraze

Prihláste sa na odber nášho newslettera pre informácie o najnovších výrobkoch v predaji, ponukách a zasielanie noviniek od nás.

Sledujte nás

  • Doručujeme len na slovenskú adresu.
  • Bezpečná platba.
  • 30 dní na vrátenie tovaru.