• Ženy veľ. 34 – 64
  • Muži veľ. S – 8XL
  • Bezpečné doručenie.

Flísové bundy
V dnešnej dobe je móda stále častejšie spájaná so zárukou pohodlia. Mnohé dámy, okrem toho, že chcú vyzerať vkusne pri rôznych príležitostiach, volia aj voľnosť pohybu. Vďaka pohodlnému oblečeniu sa môže spríjemniť behanie, nákupy alebo rekreačné aktivity. Navyše sa oplatí postarať sa o tepelnú pohodu. V lete ľahko dôjde k prehriatiu organizmu av zime by ste sa mali vyvarovať premrznutiu. Čo si vziať na seba, keď sa vonku ochladí? Teplé fleecové dámske mikinybudú perfektné.

Dámske fleecové mikiny na zips - na jeseň a zimu

Pohodu ovplyvňuje mnoho faktorov, vrátane pocitu príjemného tepla. Ako leto pominie, často sa dostaví ochladenie a mnohí by sa v týchto nepriaznivých mesiacoch radi prikryli dekou a zostali doma. Každodenným povinnostiam sa však nemožno vyhnúť. Práce, nákupy, pochôdzky v meste - ako sa správne obliecť, aby vám nebola zima? Mimoriadne pohodlné dámske fleecové mikiny na zips je možné obliecť ako vrchný odev aj pod bundu či kabát v závislosti na aktuálnych poveternostných podmienkach a vlastných preferenciách. To vám umožní vyhnúť sa prehriatiu alebo prechladnutiu tela - oboje veľmi nežiaduce pre zdravie.

Dámske dlhé fleecové mikiny - to najlepšie do chladného počasia

V jesennom a zimnom období je ľahké chytiť prechladnutie alebo infekcie spôsobené nevhodným oblečením k počasiu. Keď sú teploty nízke a navyše fúka alebo prší, ste obzvlášť náchylní na zníženie imunity. Dámske dlhé fleecové mikinyvám umožnia pocítiť skutočný tepelný komfort. Pred chladom chráni aj oblasť brucha a obličiek, ktorých prechladnutie môže byť zdraviu nebezpečné a mať nepríjemné následky. Stojačik naopak chráni prechladnutím krku, takže už nie je nutné nosiť šatku. Čo keď mám studené ruky, keď som vonku? Najlepšie je zasunúť ruky do teplých a príjemných vreciek! Navyše podľa potreby je možné mikinu zapnúť alebo odopnúť.

Dámska fleecová mikina s kapucňou - ideálna do veterných dní

Nie každý má rád čiapku. Niekto si nechce pokaziť účes, iný sa na tradičnú pokrývku hlavy jednoducho necíti. Čo robiť, keď sa ale počasie pokazí a do uší fúka studený vietor? Potom je perfektným riešením dámska fleecová mikina s kapucňou, ktorú je možné nosiť cez hlavu. Bude to fungovať iba na jeseň av zime? Naozaj nie! Na jar sú často chladnejšie dni. Aj v lete, najmä pri prázdninových cestách na hory alebo k moru, príde vhod dámska fleecová mikina s kapucňou. Poskytuje nielen slobodu pohybu, ale aj vás riadne zahreje, či už v meste alebo pri túrach po horských chodníkoch a obdivovaní západu slnka s vetrom vanúcim od mora. Takéto oblečenie bude ideálne pre všetky druhy výletov, turistiku, cyklistiku a ďalšie formy rekreácie v prírode bez ohľadu na ročné obdobia.

Módne dámske fleecové mikiny - vzory a farby

Pri výbere oblečenia sa nepočíta iba komfort a pohodlie, dôležitá je aj estetika. Niektoré z dám volia živé farby, ktoré upútajú pozornosť a podčiarknu ich charakter. Z tohto dôvodu je červená dámska fleecová mikina veľmi obľúbená. Ostatní zákazníci preferujú tlmené odtiene alebo klasickú čiernu. Táto voľba vám umožní ľahko zladiť ostatné oblečenie. Dámska čierna fleecová mikina je navyše odolná proti škvrnám. K dispozícii sú aj rôzne prevedenia. Tie z dám, ktoré hľadajú trochu extravagancie, sa rady zoznámia so vzorovanými modelmi, ktoré dodajú chuť každodenným štylizáciám.

Do mesta? Na jednodňový výlet? Na prázdninový výlet? Spoľahlivé dámske fleecové mikiny s kapucňouposkytujú výnimočný komfort, teplo a vysokú estetiku. Pre chladnejšie dni sa odporúčajú modely s predĺženým chrbtom, dostupné v rôznych farbách a strihoch.Bundy a kabáty   Flísové bundy   Vesty   Džínsové bundy   Jarné bundy   Nepremokavé bundy   Páperové bundy

Kožené bundy   Bundy   Ľahké bundy   Kabáty   Košeľové bundy

Bezpečné doručenie
Bezpečná platba
30 dní na vrátenie tovaru

Kúpte si Naše modely online v Cellbes!

Bezpečné nakupovanie

Internet worldSwedish Fasion

Informácie o Cellbes

Zákaznícky servis

Buďte v obraze

Prihláste sa na odber nášho newslettera pre informácie o najnovších výrobkoch v predaji, ponukách a zasielanie noviniek od nás.

Sledujte nás

  • Doručujeme len na slovenskú adresu.
  • Bezpečná platba.
  • 30 dní na vrátenie tovaru.