Zákaznícky servis

po-pia 07-18
02/50 111 888

servis@cellbes.sk

Zákaznícky servis je vám k dispozícii v pracovných dňoch od 7.00 do 18.00 h. Naše operátorky vám ochotne a rady odpovedia na všetky vaše otázky.

Na stránky zákazníckeho servisu
Tamaris

Kožené sandále

79,95 €
Novinka

Sandále z pekného semišu od Tamaris. Štýlový semišové sandále s komfort pozdvihujúcimi funkciami ”Touch It a Antishokk” (pozri nižšie). Moderne navrhnutý model s horúcou sezónnou farbou. Sandále majú aj elastické detaily na vnútornej strane, ktoré vytvárajú dobrý a skvelo sediaci strih, plus majú malý rozparok na vrchnom okraji. Výška podpätku cca 8,5 cm. Vrchná strana zo semišu. Vnútorná strana z textilu. Stielka strana z textilu/kože. Vonkajšia podrážka zo syntetického materiálu.

Touch-It funkcia, vďaka ktorej sa mäkká vložka obuvi neustále prispôsobuje váhe tela a tvaru chodidla.

Funkcia Antishokk, robí sandále veľmi pohodlnými mať na sebe počas dlhšej doby, hoci majú mierne vyšší podpätok. Komprimované vzduchové komory a stabilizátory na vnútornej strane podpätku tlmia pôsobenie kroku až do 50 %. Toto chráni chrbticu a odbremeňuje celý chrbát na dlhšiu dobu, takže môžete nosiť vašu obľúbenú obuv na vysokých podpätkoch počas celého dňa bez toho, že vás budú bolieť nohy.

Pridajte prvý komentár alebo otázku!