Zákaznícky servis

po-pia 07-18
02/50 111 888

servis@cellbes.sk

Zákaznícky servis je vám k dispozícii v pracovných dňoch od 7.00 do 18.00 h. Naše operátorky vám ochotne a rady odpovedia na všetky vaše otázky.

Na stránky zákazníckeho servisu

Na turné

Naše oblečenie je pre všetkých! Preto vám chceme ukázať ako vyzerá na bežných, fantastických ženách v rôznom veku a rôznych postav. Na našom turné po Švédsku, ženy navštevujeme tam, kde bývajú, v ich bežný deň, vo švédskym malomestách. Stretli sme tak veľa nádherných žien a tak veľa ženských vzorov!

Spoznajte naše jarné ambasádorky

Je niečo krajšie ako pekné ženské telá, ktoré šíria sebavedomie a silu? Milujeme všetky tvary a chceme ukázať, že naše oblečenie je robené, aby sa hodilo všetkým druhom kriviek. Preto necháme bežné, nádherné ženy byť modelkami pre naše kolekcie - spoznajte naše najnovšie kvarteto, keď predvádza jarnú módu!

Pred dňom fotografovania

Nie je viac ako 7 hodín ráno a na Liljeholmen v Štokholme fúka studený vietor. Ale pod liljeholmským mostom je aktivita v plnom prúde. Štyri fantastické ženy z rôznych častí Štokholmu boli vybrané na kástingu a budú tvárou Celllbes pre jarnú kolekciu: školská pedagogička Anna L, 46, opatrovateľka detí Izabelle, 28, podnikateľka Anna Z, 60 a letuška Elisabeth, 54.

Čítajte viac

Zo zákulisia

Po našom digitálnom kástingu to bol fantastický pocit môcť stretnúť ženy na mieste na Liljeholmen. Zariadili sme pestrofarebné prostredie s foodtruck, ktorý servíroval chutné hamburgery. Rekvizitár pripravil kávu a koláče na vytvorenie jarného pocitu.

Čítajte viac

Liljeholmen

Nakupujte produkty nižšie

Liljeholmen