• Bezpečné doručenie.
  • Ženy veľ. 34 – 64, Muži veľ. S – 8XL

Uložené položky

Načítavajú sa vaše uložené položky...

Uvedomelosť

Vedomé voľby

My v Cellbes sme si vedomí toho, že k nášmu najväčšiemu vplyvu na klímu dochádza počas výrobného procesu našich produktov - pracujeme na jeho zníženie. Ale vy ako zákazník máte možnosť prispieť aj k zníženiu vplyvu na životné prostredie. Tu je pár tipov!

Kupujte iba produkty, ktoré naozaj potrebujete, a používajte je čo najviac

Mnoho ľudí používa len malú časť svojho šatníka. Nákup produktov, ktoré skutočne potrebujete, je jedným z najlepších spôsobov, ako mať pozitívny dopad na životné prostredie. Štúdie ukazujú, že najúčinnejším spôsobom, ako znížiť emisie, je zabezpečiť predĺženie životnosti textilu. Ak sa počet použití zdvojnásobí, emisie sa takmer zníži na polovicu. Je preto dôležité, aby sme ako spoločnosť vyrábali tovar, ktorý je kvalitný a ktorý možno veľa využiť. Súčasne je dôležité, aby naše oblečenie dobre sedelo, bolo pohodlné, malo atraktívny dizajn, aby sa stalo vo vašom šatníku obľúbeným a často využívaným.

Vyberte si u nás v Cellbes odevy označené značkou Better Environmental Choice

Tieto odevy sú vyrobené buď z recyklovaných materiálov, alebo z nových materiálov, ktoré majú menší vplyv na životné prostredie než konvenčné alternatívy, ako je bio-bavlna. Prečítajte si viac o Better Environment Choice tu. Keď si vyberiete odevy vyrobené z recyklovaných materiálov, znamená to, že materiály, ktoré kedysi boli vyrobené, dostanú novú šancu. Recyklácia je v porovnaní s výrobou nového materiálu oveľa efektívnejšie.

Ak si nie ste istí svojou veľkosťou, prečítajte si pred objednaním nášho Sprievodcu veľkosťami a Sprievodcu podprsenkami

Týmto spôsobom sa zvyšuje šanca, že získate odev, ktorý dobre padne a ktorý budete chcieť používať znovu a znovu. K nášmu Sprievodcovi podprsenkami a k nášmu Sprievodcovi veľkosťami

Nájdite si nové obľúbené kúsky vo svojom miestnom obchode s tovarom šetrným k prírode

Týmto spôsobom môžete získať nové inšpiratívne prírastky do svojho šatníka, bez toho aby ste spotrebovali viac pozemských zdrojov.

Bezpečné doručenie
Bezpečná platba
30 dní na vrátenie tovaru

Kúpte si Naše modely online v Cellbes!

Bezpečné nakupovanie

Internet worldTrygg e-handelSwedish Fasion

Informácie o Cellbes

Zákaznícky servis

Sledujte nás

  • Doručujeme len na slovenskú adresu.
  • Bezplatné doručenie pri nákupe od 80 eur.
  • 30 dní na vrátenie tovaru.