• Bezpečné doručenie.
  • Ženy veľ. 34 – 64, Muži veľ. S – 8XL

Uložené položky

Načítavajú sa vaše uložené položky...

Starostlivosť & údržba

Postarajte sa o svoje oblečenie

Starajte sa o svoje odevy, aby vydržali čo najdlhšie. Nižšie sme zhromaždili niekoľko tipov na predĺženie životnosti odevov a zároveň zníženie dopadu na životné prostredie. Nie vždy ide o veľké veci. Môžete napr. prať pri nižších teplotách a opraviť odev namiesto jeho vyhodenia.


Rady pre pranie


Zbytočne neperte

Príliš veľa prania je negatívne ako pre ekonomiku a životné prostredie, tak aj pre odevy. Často stačí oblečenie vyvetrať a vykefovať. Namiesto prania celého odevu použite na škvrnu odstraňovač škvŕn. Privoňajte k odevu a ucítite, čo je potrebné s ním urobiť.


Perte pri nižšej teplote

U silne znečisteného oblečenia, spodnej bielizne, prestieradiel a podobne odporúčame prať na maximálnu povolenú teplotu. Ak je naopak odev len mierne zašpinený, odporúčame prať pri nízkej teplote, aby ste odev a životné prostredie chránili. Naše výrobky majú označenú najvyššiu prípustnú teplotu.


Nepredávkujte prací prostriedok

Predávkovanie pracieho prostriedku nedáva lepšie výsledky, naopak prebytok môže zostať v oblečení a spôsobiť podráždenie pokožky.


Vynechajte aviváž

Aviváž sa často používa mimo obvyklú rutinu, ale základným zmyslom je mať bielizeň mäkšiu, voňavú a antistatickú. U niektorých textílií bohužiaľ môže aviváž skôr uškodiť, ako pomôcť. Okrem iného môže upchať póry funkčného oblečenia, čo zhoršuje priedušnosť alebo zhoršuje savosť uterákov. Aviváž tiež obsahuje rad rôznych chemikálií, ktoré môžu mať negatívny dopad na životné prostredie, preto si to pred naplnením priehradky dvakrát premyslite.


Nechajte svoje oblečenie uschnúť

Sušičky nielenže spotrebúvajú veľa energie, ale navyše oblečenie mimoriadne opotrebujú. Ak je to možné, nechajte ich uschnúť vonku.


Pred praním zapnite pásky na suchý zips a zipsy

Zbytočnému opotrebeniu možno často zabrániť zapnutím pásikov na suchý zips a zipsov pred praním.

Bezpečné doručenie
Bezpečná platba
30 dní na vrátenie tovaru

Kúpte si Naše modely online v Cellbes!

Bezpečné nakupovanie

Internet worldTrygg e-handelSwedish Fasion

Informácie o Cellbes

Zákaznícky servis

Sledujte nás

  • Doručujeme len na slovenskú adresu.
  • Bezplatné doručenie pri nákupe od 80 eur.
  • 30 dní na vrátenie tovaru.