• Ženy veľ. 34 – 64
  • Muži veľ. S – 8XL
  • Bezpečné doručenie.

Zodpovednosť

Sociálna zodpovednosť a ľudské práva

Sociálne aspekty v našich produkčných krajinách sú pre nás dôležitým problémom a niečím, s čím pracujeme čiastočne prostredníctvom každodennej a úzkej spolupráce s našimi dodávateľmi, čiastočne vďaka členstvu v medzinárodnej organizácii amfori BSCI.

Naša výrobná kancelária v Šanghaji, ktorá je geograficky aj jazykovo blízka k produkcii, je často veľmi nápomocná, najmä pokiaľ ide o našu každodennú komunikáciu s dodávateľmi. Na zlepšovanie a zlepšovanie kontaktu s našimi dodávateľmi neustále pracujeme, pretože v tom vidíme zásadný diel pre zostavenie dlhodobé a dobre fungujúcej spolupráce.


Amfori BSCI

Amfori BSCI (Business Social Compliance Initiative) je popredná svetová iniciatíva pre spoločnosti, ktoré pracujú so sociálnou zodpovednosťou so zameraním na pracovné podmienky v dodávateľskom reťazci. Amfori BSCI nie je samo o sebe etiketou, ale fungujúcim štandardom medzi spoločnosťami. V našom sortimente preto nenájdete odev označený BSCI. Na druhej strane je to silný náznak toho, že členské spoločnosti vážne a metodicky pracujú so sociálnymi problémami v dodávateľskom reťazci.

Amfori BSCI: kódex správania

Používame tiež Kódex správania (CoC) platformy amfori BSCI, čo je kódex správania, ktorý platí pre všetkých dodávateľov, ktorí s nami obchodujú, a tiež pre ich subdodávateľov. Kódex správania je založený na 13 "výkonnostných oblastiach", ktoré sú chrbticou práce BSCI a obsahujú požiadavky týkajúce sa bezpečnosti, miezd, pracovnej doby, detskej práce a úpravy vody. Súlad s týmito požiadavkami je kontrolovaný každoročnými kontrolami tovární nezávislými kontrolnými spoločnosťami. Celý náš kódex správania si prečítajte tu.

Bezpečné doručenie
Bezpečná platba
30 dní na vrátenie tovaru

Kúpte si Naše modely online v Cellbes!

Bezpečné nakupovanie

Internet worldSwedish Fasion

Informácie o Cellbes

Zákaznícky servis

Buďte v obraze

Prihláste sa na odber nášho newslettera pre informácie o najnovších výrobkoch v predaji, ponukách a zasielanie noviniek od nás.

Sledujte nás

  • Doručujeme len na slovenskú adresu.
  • Bezpečná platba.
  • 30 dní na vrátenie tovaru.