• Ženy veľ. 34 – 64
  • Muži veľ. S – 8XL
  • Bezpečné doručenie.

Vplyv na klímu

Klimatický dopad

Parížska dohoda nadobudla platnosť v roku 2016 a jadrom dohody je obmedzenie globálneho otepľovania znížením emisií skleníkových plynov. Cieľom je, aby globálne zvýšenie teploty bolo udržiavané hlboko pod 2 stupňami a aby človek usiloval o jeho obmedzení na 1,5 stupňa. Dohoda tiež znamená, že krajina svoje záväzky postupne sprísnia. Sme členmi iniciatívy STICA, kde sme si spoločne stanovili cieľ, aby sme my, členské spoločnosti, znížili naše emisie skleníkových plynov v súlade s cieľom 1,5 stupňa. V rámci STICA sme sa tiež rozhodli merať a vykazovať naše emisie podľa protokolu o skleníkových plynoch, ktorý je v medzinárodnom meradle najpoužívanejšou metódou. Protokol o skleníkových plynoch rozdeľuje emisie na oblasti 1, 2 a 3. Emisie z výrobného reťazca (doprava a výroba našich produktov) sú zahrnuté do oblasti 3 - naše nepriame emisie.

image

V roku 2021 sme v Cellbes vykonali prvý výpočet pre oblasti 1 až 3.
Nižšie uvedený diagram jasne ukazuje, že prevažná väčšina emisií pochádza z nášho tovaru, ktorý nakupujeme. Potom je to práve preprava, ktorá spôsobuje najviac emisií. V najbližších niekoľkých rokoch sa zameriame na snahu znížiť emisie, ktoré naše výrobky spôsobujú.

image
Bezpečné doručenie
Bezpečná platba
30 dní na vrátenie tovaru

Kúpte si Naše modely online v Cellbes!

Bezpečné nakupovanie

Internet worldSwedish Fasion

Informácie o Cellbes

Zákaznícky servis

Buďte v obraze

Prihláste sa na odber nášho newslettera pre informácie o najnovších výrobkoch v predaji, ponukách a zasielanie noviniek od nás.

Sledujte nás

  • Doručujeme len na slovenskú adresu.
  • Bezpečná platba.
  • 30 dní na vrátenie tovaru.