• Ženy veľ. 34 – 64
  • Muži veľ. S – 8XL
  • Bezpečné doručenie.

Testovanie kvality

Testy kvality

Zaistenie kvality - súčasť DNA spoločnosti Cellbes od roku 1954

S výrobkami s japonskou plátnovou väzbou začala spoločnosť Cellbes pred viac ako 65 rokmi. Tkanina bola po praní úzka a zrazená, ale bola nezničiteľná a vo švédskych domácnostiach sa stala skutočným favoritom. Kvalita je súčasťou DNA spoločnosti Cellbes a hoci sa dnes zameriavame hlavne na vyzrážané odevy (ktoré sú okrem iného testované na kvalitu proti zrážanlivosti!), stále chceme, aby ste vy ako zákazníci mohli nosiť svoje odevy zdravým spôsobom.

Pre nás je dôležité, aby naše výrobky dlho vydržali a dobre padli, aby sa stali obľúbenými položkami v šatníku našich zákazníkov. Nepoužité odevy zbytočne zaťažujú životné prostredie a dlhodobo nepoužívané odevy sa rýchlo stávajú odpadom. Preto máme už mnoho rokov solídne produkty našich vlastných značiek Cellbes a Cellbes Equestrian.

V obsiahlom dokumente sme zhromaždili všetky naše požiadavky na kvalitu, ktoré naši dodávatelia podpísali.

Testy, testy a ešte ďalšie testy

Aby sme zaistili splnenie našich vysokých požiadaviek na kvalitu, sú testované všetky výrobky patriace k našim vlastným značkám Cellbes a Cellbes Equestrian. To sa vykonáva hlavne prostredníctvom laboratórií tretích strán v našich dodávateľských krajinách, ale môže sa to odohrávať aj v našom ústrednom laboratóriu v Borås. Každý produkt Cellbes, ktorý nájdete na našich webových stránkach alebo v našich katalógoch, prešiel niekoľkými testami kvality, než sa dostal k našim zákazníkom. Pred začatím výroby vo veľkom sa okrem iného testuje stálofarebnosť, zrážanlivosť, skrútenie a obsah niklu. Pred začatím výroby sa v našej centrále v Borås tiež meria a testuje niekoľko veľkostí každého odevu. Všetky rozmery a detaily sú starostlivo skontrolované, aby sme mali istotu, že výrobky budú také, aké si želáme. Ešte počas výroby sa kontrolujú vzorky určené k zásielke a pred odoslaním tovaru sa naposledy skontrolujú rozmery, strih a popis.

Ako náhle zásielky dorazí do nášho skladu vo Švédsku, odoberú sa vzorky z každej dodávky k ďalšej kontrole. To nám pomáha odhaliť prípadné nehody, ku ktorým mohlo dôjsť počas prepravy. Ak sú objavené nezrovnalosti, často máme príležitosť je lokálne napraviť v Borås.


Napriek skutočnosti, že investujeme veľké prostriedky do zabezpečenie kvality našich produktov, bohužiaľ sa môže stať, že nám čas od času prekĺznu nesprávne označené alebo chybné výrobky. Nie sme dokonalí, ale neustále pracujeme na vylepšení našich rutín, aby ste mali ako zákazníci ten najlepší možný zážitok z nakupovania. Ak by váš produkt nesplnil vaše očakávania, žiadame vás, aby ste sa obrátili na náš zákaznícky servis, ktorý vám pomôže.

Bezpečné doručenie
Bezpečná platba
30 dní na vrátenie tovaru

Kúpte si Naše modely online v Cellbes!

Bezpečné nakupovanie

Internet worldSwedish Fasion

Informácie o Cellbes

Zákaznícky servis

Buďte v obraze

Prihláste sa na odber nášho newslettera pre informácie o najnovších výrobkoch v predaji, ponukách a zasielanie noviniek od nás.

Sledujte nás

  • Doručujeme len na slovenskú adresu.
  • Bezpečná platba.
  • 30 dní na vrátenie tovaru.