• Ženy veľ. 34 – 64
  • Muži veľ. S – 8XL
  • Bezpečné doručenie.

Spolupráca

Spolupráca a partnerstvo

Amfori BSCI

Prostredníctvom platformy amfori BSCI môžeme spolupracovať s ďalšími spoločnosťami, aby sme dosiahli lepší bezpečnosti a pracovného prostredia v továrňach, ktoré používame, čo je veľmi účinný spôsob, ako dosiahnuť zlepšenie. Spolu s ďalšími zákazníkmi dodávateľov, ktorí sú tiež členmi amfori BSCI, môžeme to dosiahnuť v oveľa väčšej miere než ako jednotlivá spoločnosť. Viac čítajte tu.


STICA, švédska textilná iniciatíva pre opatrenia na ochranu klímy
V rámci iniciatívy STICA spolupracujeme s mnohými ďalšími veľkými spoločnosťami v odbore s klimatickým vplyvom, ktorý okrem iného spôsobuje výroba textilu a doprava. Spoločne sa učíme jeden od druhého a stanovujeme požiadavky a pokyny, ako pracovať na meranie a znižovanie našej klimatickej stopy v celom hodnotovom reťazci. Zmeny a zlepšovanie môžu prebiehať rýchlejším tempom, keď sa spoločnosti, ktoré sa v klimatickej práci nedostali tak ďaleko, môžu učiť od ostatných, ktorí sú o krok vpredu. Máme tiež väčšiu šancu dosiahnuť zmeny tým, že na dodávateľa a prepravcu budeme klásť rovnaký typ požiadaviek. Prečítajte si viac tu.


Chemicals Group, RISE
Cellbes je už niekoľko rokov členom skupiny Chemicals Group, čo je sieť prevádzkovaná spoločnosťou RISE. V rámci skupiny Chemicals Group spolupracuje na chemických problémoch v textilnom priemysle viac ako 100 členských spoločností, aktérov výskumu a úradov. Skupina Chemicals Group rozširuje členské spoločnosti o najnovšie poznatky v oblasti chemických a environmentálnych problémov a poskytuje praktické nástroje na prevenciu prítomnosti nežiadúcich chemikálií v textíliách. Prečítajte si viac tu.


TEKO
Spoločnosť Cellbes je už niekoľko rokov priemyselným členom spoločnosti TEKO, kde dostávame priebežnej aktualizácie v oblasti udržateľnosti a legislatívy. TEKO tiež organizuje semináre a webináre v oblasti udržateľnosti. Prečítajte si viac tu.


CSR-Västsverige
CSR-Västsverige je najväčšou švédskou medziodvetvovú sietí pre udržateľnosť s členmi v obchodnom, akademickom, verejnom a myšlienkovo orientovanom sektore. Cellbes je jedným z 300 členov. Získavame príležitosť zúčastniť sa zaujímavých seminárov a vymieňať si skúsenosti a znalosti s firmami a organizáciami i mimo naše odvetvie. Prečítajte si viac tu.


Textilimportörerna
Textilimportörerna je švédsky zväz importérov textilu a obuvi. Tu dostávame príležitosť pre rady a školenie týkajúce sa označovania textílií, chemikálií a sociálnej zodpovednosti. Viac informácií získate tu.

Bezpečné doručenie
Bezpečná platba
30 dní na vrátenie tovaru

Kúpte si Naše modely online v Cellbes!

Bezpečné nakupovanie

Internet worldSwedish Fasion

Informácie o Cellbes

Zákaznícky servis

Buďte v obraze

Prihláste sa na odber nášho newslettera pre informácie o najnovších výrobkoch v predaji, ponukách a zasielanie noviniek od nás.

Sledujte nás

  • Doručujeme len na slovenskú adresu.
  • Bezpečná platba.
  • 30 dní na vrátenie tovaru.