• Ženy veľ. 34 – 64
  • Muži veľ. S – 8XL
  • Bezpečné doručenie.

Obaly

Balenie

Usilujeme sa o zabalenie tovaru tak, aby pri preprave zaberalo čo najmenej miesta a aby každé balenie obsahovalo čo najmenej vzduchu. Z veľkej časti sme sa preto rozhodli zasielať náš tovar vo vreciach namiesto v kartónoch. Dnes je asi 86% v plastových obaloch a zvyšok zabalený do škatúľ z vlnitého kartónu.


Plastové sáčky sú vyrobené z polyetylénu s nízkou hustotou (04 LDPE), čo je tenký plast, ktorý možno ľahko recyklovať. Na jeseň roku 2021 prejdeme na tašky, ktoré sú vyrobené zo 100% recyklovanej suroviny, z ktorej najmenej 50% pochádza z recyklovaného plastu zhromaždeného od spotrebiteľov. To má znížiť náš vplyv na životné prostredie a pomôcť zvýšiť dopyt po nazbieraní plastu od spotrebiteľov. Tiež sme trochu zmenšili naše tašky a odstránili držadlá na našich najmenších taškách, aby sme znížili spotrebu materiálu.


Až do jari 2020 sme katalógy rozosielané našim zákazníkom balili do plastovej fólie, hlavným dôvodom bolo, že sme rozosielali dva rôzne katalógy. Od jesene 2020 budeme zasielať naše katalógy bez plastových obalov.

Bezpečné doručenie
Bezpečná platba
30 dní na vrátenie tovaru

Kúpte si Naše modely online v Cellbes!

Bezpečné nakupovanie

Internet worldSwedish Fasion

Informácie o Cellbes

Zákaznícky servis

Buďte v obraze

Prihláste sa na odber nášho newslettera pre informácie o najnovších výrobkoch v predaji, ponukách a zasielanie noviniek od nás.

Sledujte nás

  • Doručujeme len na slovenskú adresu.
  • Bezpečná platba.
  • 30 dní na vrátenie tovaru.