• Ženy veľ. 34 – 64
  • Muži veľ. S – 8XL
  • Bezpečné doručenie.

Dodavátelia

Dodávatelia a továrne

Väčšina našej produkcie sa nachádza v Ázii, pričom hlavná produkčná krajina je Čína. Ďalšími bežnými výrobnými krajinami produktov Cellbes sú India, Turecko, Bangladéš a Pakistan.

Ak chcete zistiť, v ktorej krajine je konkrétny produkt vyrobený, nájdete tieto informácie na etikete u každého odevu. Ak chcete tieto informácie pred zadaním objednávky, náš zákaznícky servis vám s týmito informáciami rád pomôže.


Cellbes nevlastní továrne, ale spolupracuje s nezávislými výrobcami textilu v Európe a Ázii. Než začneme pracovať s novým dodávateľom, požadujeme podrobné informácie o továrňach, kde výroba prebieha, o ich výrobnom reťazci a všetkých platných certifikátoch a výsledkoch inšpekcií tretích strán. Dodávateľ musí starostlivo preštudovať našu zmluvu s dodávateľom, takzvanou príručku dodávateľa, a podpísať ju. Naša dodávateľská zmluva obsahuje okrem iného náš kódex správania, našu politiku v oblasti práv zvierat, požiadavky na kvalitu a chemické požiadavky.


V súčasnej dobe spolupracujeme so 60 dodávateľmi, ktorí zabezpečujú výrobu v celkovo 81 šijacích továrňach (apríla 2022). Transparentnosť je dôležitou súčasťou našej práce v oblasti udržateľnosti, a preto sme sa rozhodli zverejniť, ktoré šijacie závody vyrábajú výrobky spoločnosti Cellbes.


Zoznam obsahuje šijacie továrne, ktoré sú pre Cellbes aktívne v čase publikácie. Zoznam vychádza dvakrát ročne a naposledy bol aktualizovaný v apríla 2022. Zoznam nájdete tu.

Bezpečné doručenie
Bezpečná platba
30 dní na vrátenie tovaru

Kúpte si Naše modely online v Cellbes!

Bezpečné nakupovanie

Internet worldSwedish Fasion

Informácie o Cellbes

Zákaznícky servis

Buďte v obraze

Prihláste sa na odber nášho newslettera pre informácie o najnovších výrobkoch v predaji, ponukách a zasielanie noviniek od nás.

Sledujte nás

  • Doručujeme len na slovenskú adresu.
  • Bezpečná platba.
  • 30 dní na vrátenie tovaru.