• Ženy veľ. 34 – 64
  • Muži veľ. S – 8XL
  • Bezpečné doručenie.

Sprievodca nohavičkami

SPRIEVODCA NOHAVIČKAMI

Naše modely

Dobre padnúce nohavičky robia život príjemnejším a postavu krajšou. Preto je dôležité, aby vám veľkosť a aj model sedeli. Vypočítajte si vašu veľkosť pomocou nášhosprievodcu veľkosťami a prečítajte si viac o našich rôznych modeloch nohavičiek tu.

Cellbes

1. Boxerky

Mäkký a príjemný model s vysokým pásom a krátkymi nohavicami. Perfektné pre vás, čo chcete nohavičky, ktoré zakryjú trochu viac.

Cellbes

2. Stahujúce nohavičky

Najlepšia voľba, ked' si chcete vyformovat' a zoštíhlit' postavu pod priliehavým odevom. S dlhými a krátkymi nohavicami.

Cellbes

3. Čipka

Máme veľký sortiment čipkovaných nohavičiek. V ponuke zo všetkých materiálov, jednofarebné aj vzorované. Nájdite si svojho favorita čipkovaného alebo s jemnými detailami.

Cellbes

4. Vysoký sed

Naše nohavičky s vysokým sedom sú v ponuke vo viacerých druhoch modelov. Od vzorovaných čipkovaných po jednofarebné mikro.

Cellbes

5. Neviditeľné

Pohodlné nohavičky z dobrého mikromateriálu. Mäkká bavlna s malým množstvom švov dodá príjemné pohodlie a neviditeľný vzhľad pod vaším oblečením.

Cellbes

6. Tvarujúce

Máme množstvo nohavičiek s rôznymi tvarujúcimi funkciami, ktoré dávajú podporu a pekne tvarujú. Aj ako neviditeľné s laserom orezanými alebo lepenými okrajmi. Nájdite si svoj obľúbený model medzi boxerkami, tvarujúcimi nohavičkami, hipster a bežnými nohavičkami.

Pozrite si všetky naše nohavičky

A nájdite si modely na všetky príležitosti

Bezpečné doručenie
Bezpečná platba
30 dní na vrátenie tovaru

Kúpte si Naše modely online v Cellbes!

Bezpečné nakupovanie

Internet worldSwedish Fasion

Informácie o Cellbes

Zákaznícky servis

Buďte v obraze

Prihláste sa na odber nášho newslettera pre informácie o najnovších výrobkoch v predaji, ponukách a zasielanie noviniek od nás.

Sledujte nás

  • Doručujeme len na slovenskú adresu.
  • Bezpečná platba.
  • 30 dní na vrátenie tovaru.