• Ženy veľ. 34 – 64
  • Muži veľ. S – 8XL
  • Bezpečné doručenie.

Obchodné podmienky

Obchodné podmienky

Tieto obchodné podmienky platia pre zákazníkov e-shopu Cellbes (www.cellbes.sk) a pre zákazníkov zásielkového obchodu Cellbes.


Prevádzkovateľ

Prevádzkovateľom internetového a zásielkového obchodu Cellbes je spoločnosť Cellbes spol. s r. o. so sídlom Panenská 5, 811 03 Bratislava – mestská časť Staré Mesto (korešpondenčná adresa: Cellbes spol. s r. o., ORD Bratislava, Bojnická 14, 832 02 Bratislava)

IČO: 313 437 67, IČ DPH: SK2020294606


Spoločnosť je zapísaná v obchodnom registri vedenom na Okresnom súde Bratislava I., oddiel Sro, vložka číslo 4475/B.
Konatelia: Charlotte Viveka Ulfsdotter Nordén, Ing. Dana Procházková


Záruka kvality

Cellbes zasiela len overenú kvalitu. Náš tovar dávame priebežne testovať a jeho zaručená kvalita zodpovedá najvyšším požiadavkám našich zákazníkov. V zmysle novely Občianskeho zákonníka č. 150/2004 poskytujeme na každý tovar záruku 2 roky, na vybrané produkty až 3 roky. Plynúť začína dňom prevzatia tovaru.


Ceny tovarov a služieb

Všetky ceny v EUR sú uvedené vrátane DPH 20%.


Objednanie tovaru

Objednávať môžete týmito spôsobmi:

INTERNET: www.cellbes.sk
E-MAIL: servis@cellbes.sk
TELEFÓN: 02/50 111 888
 (Po.-Pi.: 7.00 - 18.00 h)

Pri objednávaní prostredníctvom internetu ide o automatický prenos dát, preto slúžia iba na príjem objednávok podľa presného postupu. Nie je možné posielať touto formou oznamy, objednávky prémií, atď.
Objednávku je možné bezplatne stornovať ešte pred jej potvrdením a takisto po potvrdení a to prostredníctvom elektronickej pošty (servis@cellbes.sk) alebo telefonicky na čísle 02/ 50 111 888. Pri storne/zrušení objednávky je potrebné uviesť Vaše zákaznícke číslo, meno a priezvisko, adresu bydliska a informáciu o objednávke.
Vyhradzujeme si právo stornovať/zrušiť objednávku, ak z dôvodu nedostupnosti tovaru ani pri vynaložení všetkého úsilia, ktoré možno od Cellbes spravodlivo požadovať, nie sme schopní dodať tovar objednávateľovi v požadovanej lehote alebo v cene, ktorá je uvedená v našom internetovom obchode, pokiaľ sa spolu nedohodneme na náhradnom plnení.


Dodanie tovaru

Prostredníctvom Slovenskej pošty až domov za poplatok 3,75 €

Podmienkou doručenia tovaru prostredníctvom kuriéra je uvedenie vášho telefónneho čísla.


Zásielku vám budeme vopred avizovať.


Ku každej objednávke, aj pri vybavení 1 objednávky viacerými balíkmi, učtujeme náklady za balné a poštovné len raz.


Za zaslanie katalógu náklady za balné a poštovné neúčtujeme. Katalógy ako samostatnú objednávku zasielame poštou.


Tovar zostáva až do zaplatenia zásielky vlastníctvom Cellbes spol. s r. o. K splneniu dodávky dochádza dňom zaplatenia za túto zo strany zákazníka.


Dodacia lehota

Naše dodacie lehoty platia v súlade s ustanovením §13 ods. 1) zákona č. 108/2000 v znení neskorších zmien a doplnkov (zákon č. 118/2006 Z. z), s tým, že spotrebiteľ súhlasí s predĺžením dodacej lehoty v prípade, ak si to výroba objednaného tovaru alebo iné okolnosti vyžadujú. Bližšie informácie nájdete pri každom produkte. Štandardne dodávame tovar, ktorý je skladom v lehote 8-10 pracovných dní, pokiaľ nie je skladom - doručujeme za 2-3 týždne. Bližšie informácie nájdete pri každom produkte. Naše dodacie a platobné podmienky platia pre zasielanie v rámci Slovenskej republiky. Tovar do zahraničia nedodávame.


Platobné podmienky

Môžete si vybrať medzi štyrmi spôsobmi platby za objednaný tovar:


1. Dobierka

Za tovar zaplatíte pri prevzatí zásielky.


Poštovné a balné je v prípade dobierky 3,75 EUR + 1 EUR poplatok za dobierku pri využití prepravcu Slovenská pošta.


2. Platba platobnou kartou

Prijímame platobné karty Visa a MasterCard.

Spôsob platby platobnou kartou môžete využiť pri nákupe v našom e-shope www.cellbes.sk, nevzťahuje sa na telefonické a písomné objednávky.


Po potvrdení objednávky a jej celkovej hodnoty budete presmerovaná/ý na zabezpečenú stránku na dokončenie platby. Výška transakcie pri platbe kartou na zabezpečených stránkach bude rovnaká, prípadne nižšia ako je hodnota objednávky, a to podľa aktuálne dostupného tovaru v danom okamihu. Po úspešnej autorizácii tejto platby sa na vašom účte táto suma zarezervuje a dostanete od nás emailom potvrdenie celej objednávky. Celková čiastka za objednaný tovar sa z vášho bankového účtu odráta až po odoslaní tovaru z nášho skladu. V prípade odstúpenia od kúpnej zmluvy sa vám peniaze vrátia automaticky na účet, z ktorého sa platba uskutočnila.


Transakcie uskutočnené platobnými kartami sú zabezpečené riešením Secure Socket Layer (SSL), tzn. že informácie a údaje o platobnej karte sú šifrované a nemôžu byť prečítané neoprávnenými osobami. Náš platobný sprostredkovateľ DIBS Payment Services AB spracuje transakciu platobnou kartou v súlade s medzinárodnými bezpečnostnými normami PCI DSS.


Poštovné a balné je v prípade platby platobnou kartou 3,75 EUR pri využití prepravcu Slovenská pošta.


3. Platba cez PayPal

Pri nákupe na internete môžete tiež využiť rýchlu a bezpečnú platbu prostredníctvom PayPalu. Pri potvrdzovaní objednávky zvoľte spôsob platby PayPal a budete automaticky presmerovaná/ý na stránky PayPal, kde sa prihlásite zadaním svojich používateľských údajov a uskutočníte platbu. Suma kúpnej ceny sa ihneď prevedie z vášho účtu na PayPal.

Poštovné a balné je v prípade platby cez PayPal 3,75 EUR pri využití prepravcu Slovenská pošta.


Výmena a vrátenie tovaru

U nás nakupujete bez rizika. Ak by vám to, čo ste si objednali, nevyhovovalo, nijaký problém. Jednoducho nám tovar do 30 dní zašlite späť a vyberiete si niečo iné. Tovar zašlite späť výhradne prostredníctvom Slovenskej pošty  na adresu: Cellbes spol. s r.o., ORD Bratislava, Bojnická 14, 83202 Bratislava. (Nepoužívajte SPS (InTime) ani iného dopravcu. DEPO SK pošty by zásielku neprevzalo.)


Tovar vracajte v originálnom obale. Do balíka s vráteným/vymieňaným tovarom vložte predtlačenú návratku, do ktorej vopred vyplňte údaje k tovaru, ktorý vraciate/vymieňate. Tovar, ktorý chcete vrátiť/vymeniť, jednoducho označte kódom dôvodu návratu. V prípade, že chcete vykonať výmenu tovaru, napíšte na návratku Výmena a doplňte objednávacie číslo vrátane farby a veľkosť. Pokiaľ na návratke nebude dostatok miesta pre informácie, ktoré nám chcete oznámiť, použite bežný list papiera a priložte ho do balíka spolu s návratkou. Predtlačený adresný štítok na druhej strane návratky nalepte na odosielaný balík. Podací lístok od odoslaného balíka si dobre uschovajte pre prípadnú reklamáciu.


Po prijatí a spracovaní vráteného tovaru (aj pri výmene) vám pošleme peniaze späť na váš účet alebo poštovou poukážkou na vašu adresu najneskôr do 14 dní. Pre rýchly a bezpečný prevod peňazí na váš účet vám odporúčame vyplniť číslo svojho účtu v NÁVRATKE. Ak už ste číslo účtu v minulosti zadávali, použijeme toto číslo. Ak chcete peniaze zaslať na iný účet, uveďte nové číslo účtu. Pokiaľ ste platili kartou, príslušná čiastka vám bude vrátená na účet patriaci k použitej karte. Pokiaľ ste platili PayPal účtom, bude vám príslušná čiastka automaticky vrátená na váš PayPal účet. Ak vrátite všetok tovar z objednávky, vrátime vám tiež poplatok za poštovné a balné. Náklady spojené so spätným zaslaním tovaru hradí zákazník.


V prípade neprevzatia zásielky zákazníkom si Cellbes vyhradzuje právo žiadať od neho náhradu akýchkoľvek nákladov spojených s objednávkou, najmä nákladov na spätné zaslanie tovaru. Ďalej si Cellbes vyhradzuje právo neprijať ďalšiu objednávku, ak zákazník opakovane neprevezme zásielku s tovarom.


V prípade, že ste využili pri svojom nákupe spôsob platby kartou (Visa a MasterCard) alebo platbu cez PayPal, nemôžeme vám zaistiť priamu výmenu tovaru. Príslušnú sumu za vrátený tovar vám prevedieme na účet, ku ktorému patrí platobná karta alebo na účet PayPal. Tovar objednaný na výmenu vám zašleme na dobierku.


Beriete na vedomie, že pokiaľ bude vrátený tovar poškodený, opotrebovaný alebo čiastočne spotrebovaný, vzniká spoločnosti Cellbes nárok na náhradu takto vzniknutej škody. Cellbes je oprávnené uplatniť si nárok na úhradu vzniknutej škody jednostranne, a to započítaním svojho nároku voči vášmu nároku na vrátenie kúpnej ceny v plnej výške.
----------
Formulár na odstúpení od zmluvy nájdete tu.

V rámci internacionalizácie našej spoločnosti Cellbes spol. s r. o. so sídlom Panenská 5, 811 03 Bratislava, IČO 31 343 767, zapísaná v Obchodnom registri, vedenom Okresným súdom Bratislava I, Oddiel: Sro, Vložka číslo: 4475/B a prechodu na nový logistický systém spracovania osobných údajov si Vás dovoľujeme informovať, že Vaše osobné údaje spracúvané našou spoločnosťou sú spracúvané taktiež spoločnosťou Cellbes s.r.o., so sídlom Březhradská 177, Březhrad, 503 32 Hradec Králové, IČ: 453 15 680, zapísaná v Obchodnom registri vedenom Krajským súdom v Hradci Králové, spisová značka C 5539, ako sprostredkovateľom na základe písomnej zmluvy uzatvorenej v zmysle § 5, odsek 2 Zákona o ochrane osobných údajov číslo 428/2002 Z.z. Bezpečnosť spracovania Vašich osobných údajov je zabezpečená vyššie uvedenou písomnou zmluvou o spracovaní osobných údajov.


Chyby tovaru

Práva a povinnosti pri reklamácii tovaru sú uvedené v Reklamačnom poriadku. Vaša objednávka bude zaznamenaná v našom systéme najmenej 24 mesiacov kvôli vybaveniu prípadných reklamácií vyplývajúcich z chýb predaného tovaru.


Storno objednávky

Objednávku možno bezplatne stornovať v deň objednania prostredníctvom elektronickej pošty servis@cellbes.sk alebo telefonicky na čísle 02/50 111 888. Pri storne/zrušení objednávky je potrebné uviesť vaše zákaznícke číslo, meno a priezvisko, adresu a informácie o objednávke. Vyhradzujeme si právo stornovať/zrušiť objednávku z dôvodu nedostupnosti tovaru.


Reklamácie

Pokiaľ ste od nás dostali chybný tovar, prosím, kontaktujte náš servis@cellbes.sk. Vždy sa snažíme riešiť problémy spôsobom, ktorý je uspokojivý pre obe strany.


Riešenie sporov

V prípade, že sa nám nepodarí dospieť k vzájomnej dohode, máte možnosť obrátiť sa na Slovenskú obchodnú inšpekciu. Konkrétne pokyny nájdete na stránke www.soi.sk.


Ak žijete v inom členskom štáte EÚ ako na Slovensku, máte v súlade s nariadením EÚ č. 524/2013 právo začať mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu aj elektronicky, a to prostredníctvom ODR platformy na riešenie sporov, ktorá je dostupná na internetových stránkach http://ec.europa.eu/consumers/odr/. Pred pristúpením k riešeniu sporu jedným z vyššie uvedených spôsobov zákazníkovi odporúčame kontaktovať Cellbes na emailovej adrese servis@cellbes.sk alebo na tel. čísle 02/50 111 888.


Newsletter

Ďalšia výhoda pre Vás! Pravidelné novinky zasielané e-mailom! Nájdete v nich informácie o našich katalógových ponukách, špeciálnych akciách, zľavách a ďalších výhodách. Ale nielen to! Iba pre Vás, internetových zákazníkov, ponúkame pravidelne tovar, ktorý inde nenájdete. Na odber noviniek sa môžete prihlásiť na hlavnej stránke www.cellbes.cz. Nech Vám nič neujde! Z odberu Newslettrov a SMS sa môžete odhlásiť v sekcii "môj účet", do ktorého sa prihlásite/zaregistrujete na hlavnej stránke v hornom rohu. Alebo sa môžete odhlásiť priamo v konkrétnom Newslettri alebo SMS.Marketingové akcie a zľavy

Zľava stanovená marketingovou akciou na vybraný tovar sa vzťahuje len na tie výrobky, ktoré si zákazník ponechá. V prípade vrátenia tovaru zakúpeného v rámci marketingovej akcie sa zľava neuplatní alebo sa prepočíta podľa tovaru, ktorý si zákazník aktuálne ponechá. Pri vrátení tovaru má predávajúci právo vykonať zápočet voči cene tovaru, ktorú je predávajúci povinný zákazníkovi vrátiť. V prípade, že zákazník neuhradí cenu tovaru, vyhradzuje si Cellbes právo neprijať ďalšiu objednávku zákazníka. V prípade akýchkoľvek otázok môžete kontaktovať náš zákaznícky servis na adrese servis@cellbes.sk alebo na tel. čísle 02/50 111 888.


Podmienky uplatnenia VIP zľavy nájdete v sekcii Vernostný program VIP


Upozornenie

Chyby a omyly v názvoch, popisoch a vo vyobrazení produktov sú vyhradené. Ceny produktov vo výške 0,00 Eur / 0,00 Sk sú neplatné. Ponuka platí len do vypredania zásob. Údaj o počte produktov k dispozícii na internete je len informatívneho charakteru.

Prevádzkovatľ automaticky predpokladá, že jeho zákazníkmi sú spotrebitelia. Pokiaľ nie je zákazník spotrebiteľom a je poplatiteľom dane z pridanej hodnoty, je zákazník povinný túto skutočnosť prevádzkovateľovi oznámiť pri objednávke, alebo nejneskôr do 21 dní od okamihu dodania tovaru alebo prijatia platby pred dodaním tovaru a požiadať prevádzkovateľa o vystavenie faktúry s uvedením daňových údajov zákazníka. V prípade, že zákazník požiada o vystavenie faktúry s uvedením daňových údajov zákazníka neskôr ako po 21 dňoch od okamihu dodania tovaru alebo prijatia platby pred dodaním tovaru, nie je prevádzkovateľ povinný vystaviť zákazníkovi faktúru s uvedením daňových údajov zákazníka.


Zákaznícky servis

Všetky vaše otázky vám ochotne zodpovedia naše operátorky. Sú tu pre Vás od pondelka do piatku od 7. do 18. hodiny na tel. čísle 02/50 111 888, alebo na e-mailovej adrese: servis@cellbes.sk. Sídlo firmy: Cellbes spol. s r. o. so sídlom Panenská 5, 811 03 Bratislava (Táto adresa neslúži na vrátenie tovaru!)


Ochrana osobných údajov

Uvedomujeme si, že osobné údaje sú citlivé a dôverné. Preto má ich ochrana v Cellbes najvyššiu prioritu! Naša spoločnosť zhromažďuje a spracováva vami poskytnuté údaje za účelom ponuky obchodu a služieb. Poskytnutie údajov je dobrovoľné, nepovinné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre marketingové účely zásielkového predaja v rámci nášho koncernu na dobu neurčitú v zmysle zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov. Podľa § 20 odst. 3 citovaného zákona ste oprávnený(á) kedykoľvek písomne namietať proti ich ďalšiemu spracúvaniu (poskytovaniu), resp. využívaniu v poštovom styku. Aby sme mohli vybaviť Vašu objednávku, musíme si uložiť Vaše osobné údaje - najmä meno, priezvisko a úplnú aktuálnu adresu. Poskytnutie údajov je z Vašej strany dobrovoľné, nepovinné a bez dôsledkov. Samozrejme máte právo požiadať o ich zmenu či úpravu tak, aby zodpovedali skutočnosti alebo tieto údaje nechať z databázy celkom odstrániť. Za účelom zmien, prosím, kontaktujte Zákaznícke centrum Cellbes - tel.: 02/ 50 111 888, email: servis@cellbes.sk.


Ako využívame Vaše údaje?

Cellbes AB je zodpovedná za spracúvanie osobných údajov, ktoré ste nám Vy ako zákazník poskytol. O tomto si môžete prečítať viac v našom vyhlásení o ochrane osobných údajov.


Podľa GDPR máte viacero práv, okrem iného máte vždy právo namietať voči marketingu. O tomto si môžete prečítať viac v našom vyhlásení o ochrane osobných údajov.


Ako chránime Vaše osobné údaje na www.cellbes.sk

Na spracovanie Vašich údajov, ktoré nám poskytnete v priestore internetu, používame bezpečný spôsob prenosu dát, tzv. prenos SSL (Secure Socket Layer). Tento spôsob zaručuje, že každý Váš údaj sa pred tým, ako je k nám odoslaný, zakóduje a je chránený proti prístupu nepovolaných osôb.


Naša spoločnosť je registrovaná v Recyklačnom fonde.

Bezpečné doručenie
Bezpečná platba
30 dní na vrátenie tovaru

Kúpte si Naše modely online v Cellbes!

Bezpečné nakupovanie

Internet worldSwedish Fasion

Informácie o Cellbes

Zákaznícky servis

Buďte v obraze

Prihláste sa na odber nášho newslettera pre informácie o najnovších výrobkoch v predaji, ponukách a zasielanie noviniek od nás.

Sledujte nás

  • Doručujeme len na slovenskú adresu.
  • Bezpečná platba.
  • 30 dní na vrátenie tovaru.