Zákaznícky servis

po-pia 07-18
02/50 111 888

servis@cellbes.sk

Zákaznícky servis je vám k dispozícii v pracovných dňoch od 7.00 do 18.00 h. Naše operátorky vám ochotne a rady odpovedia na všetky vaše otázky.

Na stránky zákazníckeho servisu
SAKI

Vodeodolná páperová bunda Celeste

Vypredané

Páperová bunda od Saki. Klasický štýl, model, ktorý tu prichádza v mierne dlhšom prevedení s priliehavým vzhľadom. Útulná kapucňa, ktorá má nastaviteľnú zápinku, vďaka ktorej ju môžete odopnúť, presne ako aj lemovanie z imitácie kožušiny. Vpredu nájdete štyri vrecká s mäkkou flísovou podšívkou a dvojsmerný zips s chránenou légou so spínacími gombíkmi. Golier je nádherne vysoký a podšívka je veľmi pekne kvetovaná a má pekné lemovanie, ktoré pozdvihuje pekný a moderný vzhľad. Vnútorné vrecko má malý otvor na slúchadlá. Vodeodolné zipsy. Pohodlná a ľahká bunda, ktorá sa hodí na bežný deň ako aj na slávnosť, tak ako aj na pestrofarebné jesenné dni a chladné zimné dni. Dĺžka od pliec vo veľkosti 36 cca 100 cm.

Bunda je impregnovaná s Bionic-Finish® Eco, čo je ošetrenie odolné voči vode a nečistotám bez obsahu flourkarbónu (PFC), ktoré je šetrnejšie voči životnému prostrediu.
Impregnácia udržuje vrchný materiál suchý, súčasne čo látka udrží svoju vzdušnú funkciu a pôvodnú váhu.

Pridajte prvý komentár alebo otázku!