Zákaznícky servis

po-pia 07-18
02/50 111 888

servis@cellbes.sk

Zákaznícky servis je vám k dispozícii v pracovných dňoch od 7.00 do 18.00 h. Naše operátorky vám ochotne a rady odpovedia na všetky vaše otázky.

Na stránky zákazníckeho servisu
Triumph

Plavky Streams of Pearls

Vypredané

Plavky zo série "Graphical World Streams of Pearls" od Triumph. Nadčasový a elegantný dizajn, ktorý aj zakryje aj ukáže krivky pekným a lichotivým spôsobom. Pohodlný model s vatovanými košíkmi a tvarovanými kosticami. Široké, dovnútra otočené gumičkové pásce pod prsiami dávajú prsiam extra podporu a perfektný strih. Ramienka sú pohodlne široké a mäkká gumička okolo otvorov na nohy drží plavky pohodlne na mieste. Ozdobné kontrastné pásky vpredu, hlboký výstrih a tvarované švy vzadu. Vyrobené z príjemného Sensitive®jersey, ktorý je vyrobený s čo najmenším vplyvom na životné prostredie. Mäkká podšívka. 100 % jemné, nedráždi pokožku.

Tieto plavky majú certifikát Oeko-tex Standard 100, čo znamená, že produkt spĺňa vysoké humánno-ekologické podmienky, t.j. neobsahuje chemikálie nad obsah uvedený na Oeko-tex zozname. Produkt je kontrolovaný nezávislou inštitúciou.

Pridajte prvý komentár alebo otázku!