Zákaznícky servis

po-pia 07-18
02/50 111 888

servis@cellbes.sk

Zákaznícky servis je vám k dispozícii v pracovných dňoch od 7.00 do 18.00 h. Naše operátorky vám ochotne a rady odpovedia na všetky vaše otázky.

Na stránky zákazníckeho servisu
Tamaris

Kožené čižmy wide

Vypredané

Kožené čižmy (mix medzi obuvou a členkovými čižmami) prichádza teraz na jeseň. Tieto od Tamaris sú vyrobené z veľmi peknej kože a majú komfort pozdvihujúce funkcie ako „Touch It” a „AntiShokk” (pozri informácie nižšie). Vzhľad je klasický s pekne zrezanou vrchnou líniou, šnurovaním a moderným podpätkom. Ergonomická stielka, zips a úzke gumičky na vnútornej strane, vďaka ktorým je strih veľmi pohodlný a dobre sedí na nohe. Celá vnútorná strana má mäkkú flísovú podšívku. Rozmer vo veľkosti 37.
Výška podpätku cca 5,5 cm.
Výška sáry cca 10 cm.
Vrchná časť z kože. Vnútorná strana z textilu/ flísová vložka. Vonkajšia podrážka zo syntetického materiálu.

Touch-It funkcia, vďaka ktorej sa mäkká vložka obuvi neustále prispôsobuje váhe tela a tvaru chodidla.

Funkcia Antishokk, robí čižmy veľmi pohodlnými mať na sebe počas dlhšej doby, hoci majú mierne vyšší podpätok. Komprimované vzduchové komory a stabilizátory na vnútornej strane podpätku tlmia pôsobenie kroku až do 50 %. Toto chráni chrbticu a odbremeňuje celý chrbát na dlhšiu dobu, takže môžete nosiť vašu obľúbenú obuv na vysokých podpätkoch počas celého dňa bez toho, že vás budú bolieť nohy.

Pridajte prvý komentár alebo otázku!