Zákaznícky servis

po-pia 07-20
02/50 111 888

servis@cellbes.sk

Zákaznícky servis je vám k dispozícii v pracovných dňoch od 7.00 do 20.00 h. Naše operátorky vám ochotne a rady odpovedia na všetky vaše otázky.

Na stránky zákazníckeho servisu
Tamaris

Kožené čižmy wide

Vypredané

Čižmy, rebelský a trendový model od Tamaris. Tieto pohodlné čižmy majú viacero funkcií, ktoré zvýšia pohodlnosť na maximum (pozrite nižšie). Mäkká a pohodlná stielka, ktorú môžete vyňať, zips na vnútornej strane a elastický klin s ladiacimi detailami na vonkajšej strane. Výška podpätku cca 5,5 cm. Výška sáry cca 14 cm. Vrchná strana z kože. Vnútorná strana z kože/textilu.

Pohodlná "Touch-It" funkcia, vďaka ktorej sa mäkká vložka topánky neustále prispôsobuje váhe tela a forme chodidla. To znamená, že noha je dobre umiestnená v obuvi a je extra pohodlná na nosenie po dlhšiu dobu.

Antishokk funkcia robí čižmy veľmi pohodlnými mať na sebe po dlhšiu dobu, hoci majú vyšší opätok. Komprimované vzduchové komory a stabilizátory na vnútornej strane podpätku tlmia pôsobenie kroku až do 50 %. Toto chráni chrbticu a odbremeňuje celý chrbát na dlhšiu dobu, takže môžete nosiť vašu obľúbenú obuv na vysokých podpätkoch počas celého dňa bez toho, že vás budú bolieť nohy.

Technológia Antislide dáva podrážke dobrú priľnavosť.

Pridajte prvý komentár alebo otázku!