• Ženy veľ. 34 – 64
  • Muži veľ. S – 8XL
  • Bezpečné doručenie.

Uložené položky

Načítavajú sa vaše uložené položky...

Tvarujúca bielizeň· Dámska tvarujúca bielizeň - Cellbes.sk

Spodná bielizeň je zdanlivo bezvýznamná, pretože je denne dobre schovaná, obyčajný kúsok oblečenia, ale veľmi dôležitý! Práve spodná bielizeň má priamy vplyv na pohodlie, sebavedomie a na to, ako kto v danom outfite vyzerá. Dôležitý je aj materiál, z ktorého je bielizeň vyrobená, jej strih, model a veľkosť.

Spodná bielizeň tvarujúca bruško a zadok – oplatí sa do nej investovať?

Estetická a štýlová spodná bielizeň je veľmi dobrá pre vašu pohodu a sebavedomie. Veľmi dôležitá je aj otázka výberu správnej veľkosti. Príliš malá veľkosť spôsobuje, že sa cítime nepohodlne, a tiež nevyzerá dobre, pokiaľ je vidieť pod oblečením a vytvára záhyby tam, kde by sa nemali objavovať. Na druhú stranu príliš veľká spodná bielizeň môže pri nosení a prezliekaní skĺznuť dole a tým - spôsobiť nepríjemný pocit. Namiesto toho, aby ste sa počas dňa cítili nepríjemne, stojí za to nájsť si tú správnu veľkosť a zamerať sa na pohodlie. Bohužiaľ aj pri dokonalom výbere veľkosti niekedy gumičky spodnej bielizne na tele odstávajú a na sukni či šatách sa zarezávajú. Pre každého, kto by sa tomu rád vyhol a zaistil si dokonalý tvar, nerušený výraznou spodnou bielizňou, boli vytvorené špeciálne modely - spodná bielizeň tvarujúca boky, bruško a zadok.

Spodná bielizeň tvarujúca postavu - kombinácia pohodlia a skvelého vzhľadu

Tvarujúca bielizeň je často nazývaná zoštíhľujúcou bielizňou, aj keď na tento účel nebola stvorená. Žiadna spodná bielizeň samo o sebe nezmenší prebytočné kilá, ale iba uľahčí vizuálne zoštíhlenie postavy. To zase určite dodá svojmu nositeľovi trochu sebavedomia a oblečenia čo najlepšie padne. Spodná bielizeň tvarujúca bruško a zadok zakrýva boky, vylepšuje proporcie postavy a vyhladzuje jej kontúry. Tvarujúca spodná bielizeň sa hodí skvele pod šaty a sukne a umožňuje zachovať tento efekt po celý deň. Naše bruško často nevyzerá tak, ako by sme si priali. Navyše táto časť tela mení svoj tvar v závislosti od polohy, v ktorej sa nachádzame – inak vyzerá v stoji av sede. Namiesto starostí s nedokonalým tvarom bruška sa stačí rozhodnúť pre správne riešenie. Tvarujúca spodná bielizeň pomáha získať dokonalý tvar tela pod šaty a priliehavé blúzky. Pri nosení sa nemusíte báť, že by bruško mohlo mať po dlhom dni mierne väčší objem. Namiesto toho, aby ste si odopierali večeru pre udržanie dokonalej postavy, je lepšie vziať si nejaké tvarujúce oblečenie a užívať si život.

Čo je lepšie nosiť - korzet alebo spodnú bielizeň tvarujúcu bruško?

Spodná bielizeň na tvarovanie postavy na rozdiel od korzetov by pri nosení nemala pôsobiť tiesnivo. Dobre zvolená tvarujúca bielizeň jemne zakrýva postavu bez toho, aby bolo nutné ju silou naťahovať alebo nasadzovať pri zatiahnutom brušku. Korzet môže deformovať postavu, ale tvarujúca bielizeň vám umožní dať jej pekný tvar s malým úsilím. Spodná bielizeň tvarujúca bruško a zadokje zdravšia a oveľa pohodlnejšia alternatíva pre každého, kto sníva o zvýšenom sebavedomí. Spodnú bielizeň tvarujúcu boky ponúkame v rôznych farbách, takže ho môžete kombinovať so svetlejším aj tmavším oblečením bez toho, aby ste sa museli obávať, že jeho farba bude nápadná. Rôzne farby vám tiež umožňujú kombinovať ich s atraktívnymi podprsenkami. Spodná bielizeň na tvarovanie postavy by mala byť dobre vybraná. Príliš malá veľkosť sa zareže vo výške stehien, čo môže vyzerať nevzhľadne a spôsobiť nepohodlie.

V našom sortimente ponúkame ako klasické strihy, tak krajkové, ktoré môžu koketne vyčnievať spod oblečenia. Spodná bielizeň tvarujúca boky zakončené krajkovou stuhou sa najlepšie hodí ku krajkovej bielizni. Odporúčame vám zoznámiť sa s celým radom spodnej bielizne v Cellbes.Spodná bielizeň   Tvarujúca bielizeň   Tielka a spodničky   Nohavičky   Boxerkové nohavičky   Tai nohavičky  Neviditelné a beze svov   Čipkované nohavičky   Vysoké nohavičky   Sťahujúce nohavičky   Viacbalenie   Basic oblečenie   Ponožky a pančuchy   Ponožky   Pančuchy   Spánok a voľný čas   Podprsenky   Push -up podprsenky   Podprsenky s kosticami   Podprsenky bez kostice   Podprsenky pro tričko   Tvarujúce podprsenky   Športové podprsenky   Viacbalenie

Bezpečné doručenie
Bezpečná platba
30 dní na vrátenie tovaru

Kúpte si Naše modely online v Cellbes!

Bezpečné nakupovanie

Internet worldSwedish Fasion

Informácie o Cellbes

Zákaznícky servis

Sledujte nás

  • Doručujeme len na slovenskú adresu.
  • Bezpečná platba.
  • 30 dní na vrátenie tovaru.