• Bezpečné doručenie.
  • Ženy veľ. 34 – 64, Muži veľ. S – 8XL

Uložené položky

Načítavajú sa vaše uložené položky...

Sandále

Dámske sandále

Sandále sú univerzálnym typom obuvi, ktorú má vo svojom šatníku každá žena. Ľahké, pohodlné a vzdušné, sú ideálne na jarné a letné prechádzky. Máloktoré topánky sú spojené s dovolenkou tak ako ony. Možno preto ich tak dychtivo kupujeme a čakáme celý rok, kým si ich budeme môcť znovu obuť? V obchode Cellbes nájdete bohatú kolekciu sandálov, ktoré vás budú sprevádzať ako pri prázdninovej turistike obklopenej prírodou, tak aj pri romantických večeroch v meste. Pohodlné a bez podpätku? Alebo snáď elegantný na podpätku? Zoznámte sa s našou ponukou a vyberte si pár pre seba.

Dámske kožené sandále bez podpätku - ideálne na prázdninové výlety

Sandále sú obuvou, ktorá nás často sprevádzajú na dovolenke. Berieme ju na dovolenku a na väčšinu letných výletov, keď máme veľa fyzickej aktivity. Potom nám záleží na maximálnom pohodlí, stabilite a ľahkosti obuvi zároveň. Všetky tieto podmienky spĺňajú dámske kožené sandále bez podpätku. Na rozdiel od sandálov na podpätku, platforme alebo klinovom podpätku poskytujú také sandále skvelé pohodlie pri dlhých túrach a prechádzkach. Sú vyrobené z kvalitných materiálov a sú tou najlepšou voľbou pre aktívnu dovolenku - av Cellbes potešia skvelým vzhľadom.

Dámske kožené sandále - odolnosť spojená s krásnym vzhľadom

Aké by mali byť dobré sandále? Mnoho ľudí verí, že materiál, z ktorého je vyrobený, je určujúcim faktorom kvality. Je ťažké s tým nesúhlasiť - z nejakého dôvodu sú dámske kožené sandále medzi ženami najobľúbenejšie. Koža je materiál, ktorý sa vyznačuje veľkou životnosťou a odolnosťou proti poškodeniu. Je tiež mäkký a pružný, vďaka čomu sa veľmi dobre prispôsobí tvaru nohy a funguje v situáciách, keď nám záleží na pohodlí. Má tiež ušľachtilý vzhľad, vďaka ktorému dodáva topánkam elegantný charakter. V obchode Cellbes nájdete mnoho modelov krásnych kožených sandálov, ktoré vás o tom presvedčia.

Dámske sandále s potiahnutým podpätkom

Špeciálnym typom dámskych sandálov sú tie s potiahnutým podpätkom. Sú vhodné predovšetkým na jarné dni, keď vonkajšia teplota nie je taká vysoká ako v lete. Často sa ponúkajú v elegantnej verzii, napríklad ako sandále na podpätku, ktoré môžete nosiť na letnú párty alebo rande. Sú rovnako všestranné a pohodlné ako sandále s opaskom na päte – pamätajte, že musia čo najlepšie sedieť a byť z kvalitného materiálu. Vďaka tomu sa vyhnete bolestivým kurím okám alebo odreninám na koži.

Letné sandále pre ženy - kolekcia od Cellbes

Len málo topánok je tak rozmanitých ako dámske sandále. Hnedé, púdrové, kožené, na podpätku, bez podpätku... To sú topánky, ktoré dokážu zaujať mnoho zákazníkov a ladiť s mnohými, úplne odlišnými štýlmi. V obchode Cellbes ich nájdete všetky. A to ako tie, v ktorých budete môcť hodiny prechádzať prímorské mestá, tak tie, ktoré si oblečiete na večernú príležitosť. Naša kolekcia sandálov je starostlivo vybraný sortiment tých najlepších značiek na trhu. Sú štýlové, krásne, elegantné a vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Zaisťujú maximálne pohodlie a priliehajú k nohe. Vďaka nim si budete môcť vychutnávať letné dni – bez ohľadu na príležitosť. Pozývame vás na nákup v Cellbes!


Tenisky Členkové čižmy Vysoké čižmy Elegantné čižmy Gumené čižmy Vysoké podpätky Nízka obuv Sandále &  latformové sandále Zimná obuv Papuče na použitie dnu Mokasíny Široký strih

Bezpečné doručenie
Bezpečná platba
30 dní na vrátenie tovaru

Kúpte si Naše modely online v Cellbes!

Bezpečné nakupovanie

Internet worldTrygg e-handelSwedish Fasion

Informácie o Cellbes

Zákaznícky servis

Sledujte nás

  • Doručujeme len na slovenskú adresu.
  • Bezpečná platba.
  • 30 dní na vrátenie tovaru.