• Bezpečné doručenie.
  • Ženy veľ. 34 – 64, Muži veľ. S – 8XL

Uložené položky

Načítavajú sa vaše uložené položky...

V obchode s potravinami v Brastade

Už po devätnástej sa Cellbes vydáva na turné po Švédsku s kampaňou #mysmecellbes, v ktorej nechávame obyčajné ženy, aby si vyskúšali rolu modeliek. Tentoraz boli v centre pozornosti džínsy a my sme pristáli v Brastade neďaleko Lysekilu.


Naše modelky Ebba (23 rokov), Camilla (50), Eivor (92), Helene (42) a Andrine (39) - všetky žijú v Lysekile a okolí, ale dnes si vezmú voľno zo svojho normálneho života, aby sa stali modelkami pre Cellbes. A ako prehliadkové mólo bude slúžiť obchod s potravinami.


”Bola som naozaj nervózna, keď som počula, že sa to bude tiež natáčať. Ale mojím životným mottom je snažiť sa brať život tak, ako prichádza. Hakuna matata!” hovorí Veronika a usmeje sa.


Bol to deň plný farieb, radosti... a povedzte syyyyr! Naše modelky museli vydržať s energiou ako na fotenie, tak aj na natáčaní reklamy. Museli sa poflakovať, pobehávať, výskať, smiať sa... a robili to rady. Keď si nakoniec odložili šaty a odlíčili sa, zišlo sa päť unavených, ale veľmi šťastných žien.


„Snažím sa robiť len veci, ktoré mi prinášajú radosť, ako sú slané kúpele alebo napríklad whisky. A toto bola taká zábava! Dievčatá sú úžasné!” hovorí Eivor, 92 rokov.

Cellbes

Andrine Ärlsjö

Vek: 39 rokov // Veľkosť: 38 // Aká je vaša práca? Som inžinierka cez kalkulácie v jednej stavebnej firme. // Životné motto? Užívaj si života, ži tu a teraz. // Čo vám spríjemní každodenný život? Mať v živote rovnováhu. Urobiť si čas, aby ste mohli tráviť čas s rodinou. // Čo je dôležité pri nákupe džínsov? Mali by byť pohodlné a skvele sedieť na mojom tele. Páči sa mi model, ktorý má nízky pás a je strečový.

Camilla Lind

Vek: 50 rokov // Veľkosť: 40-42 // Aká je vaša práca? Kaderníčka vo vlastnom salóne, ale aj lektorka kaderníctva a domáceho stylingu. // Životné motto? Ak z nejakého dôvodu spadnete na ústa, znova sa postavte na nohy. A nepočúvajte tých, ktorí hovoria, že to nejde. // Čo vám spríjemní každodenný život? Niečo jednoduché, čo môže urobiť deň dokonalým. Vyveziete sa napríklad loďou na nejaké pekné miesto a dáte si nejaké dobré jedlo a pitie. Alebo keď sa v zime kúpem pri Apelviku. To je nádhera. // Čo je dôležité pri nákupe džínsov? Vybrať dobre padnúce s nie príliš nízkym pásom.

Cellbes
Cellbes

Ebba Löfving

Vek: 23 rokov // Veľkosť: tá najmenšia vo väčšine prípadov, 34-38 vrchný diel a 36 spodný diel // Čo robíte cez deň? Pracujem na čerpacej stanici, trénujem a udržujem sa v kondícii a snažím sa rozbehnúť svoju hudobnú kariéru. // Životné motto? Dajte všetkému šancu, odvážte sa a nebojte sa výziev. // Čo vám spríjemní každodenný život? Urobiť niečo spontánne. Ísť na pekné miesto s dobrou spoločnosťou a vychutnať si dobré jedlo. Alebo stráviť večer u niekoho doma a dať si s ním večeru. Byť s priateľmi a rodinou.

Eivor

Vek: 92 rokov // Veľkosť: 36/38 // Čo robíte cez deň? Varím dobré jedlá, chodím pešo a plávam v Kallbadhuset takmer po celý rok. // Životné motto? Buďte pozitívni, zvedaví a zapálení! // Čo vám spríjemní každodenný život? Uvarte mi dobré jedlo. // Čo je dôležité pri nákupe džínsov? Aby boli strečové.

Cellbes
Cellbes

Veronica Karlsson

Vek: 29 rokov // Veľkosť: 40 // Aká je vaša práca? Som zdravotná sestra na psychiatrii. // Životné motto? Hakuna matata, ktoré máme vytetovavné so svojou sestrou. // Čo vám spríjemní každodenný život? Vymýšľať program uprostred týždňa, ako je návšteva kina alebo hľadať nové miesta na prechádzky. // Čo je dôležité pri výbere džínsov? Aby som sa v nich cítila pohodlne. Aby mali vysoký pás a môj zadok v nich vyzeral pekne!

Helene Gran

Vek: 42 rokov // Veľkosť: 46/48 alebo až 52, závisí od značky // Aká je vaša práca? Zdravotná sestra poskytujúca opatrovateľské služby. // Životné motto? Pokiaľ nič nevsadíte, nič nevyhráte. // Čo vám spríjemní každodenný život? Byť pozvaná na večeru. Ako niekam do reštaurácie, tak aj doma. Vzhľadom na to, že som takmer vždy v kuchyni ja, príde mi preto vzácne, keď je jedlo na stole a ja zatiaľ môžem robiť iné veci. Naša 12-ročná dcéra varí sama už od svojich 6 rokov a niekedy varí aj trojchodové jedlá. // Čo je dôležité pri nákupe džínsov? Aby sedeli pohodlne, a keď sa posadím, aby boli dostatočné dlhé nohavice.

Cellbes

Pred fotením

V Lysekile je skoré ráno. More je šedé a vietor prefukuje šaty. Vnútri v Havsbadete v Lysekile panuje čulý ruch. Oblečenie sa naparuje a žehlí, musí sa urobiť posledné úpravy a skontrolovať kamery. Predovšetkým sa ale chystajú naše dnešné hlavné hrdinky.


Obchod s potravinami ako prehliadkové mólo

Na stoloch sú štetčeky, kulmy, púdre, tvárenky, očné tiene, áno všetko, čo by ste mohli potrebovať, aby boli tieto už také krásne ženy pripravené pre kameru. Striedajú sa v líčení a česaní a cez prestávky si skúšajú oblečenie. Trocha kúzla od krajčírky spôsobí, že všetko sedí ako uliate. Potom sa presunú do Brastadu. Práve v miestnej predajni potravín sa budú fotiť a dokonca aj natáčať reklamu.

V zákulisí

Ebba má džínsové lacláče a pár náušníc v džínsoch, ktoré štylista vyrobil. Má veselú náladu a je pripravená na fotenie. Ebbina životná filozofia je ”Odváž sa a neboj sa výziev” a práve teraz sa touto radou riadi tým, že sa stala modelkou pre kampaň My sme Cellbes.

”Snažím sa byť vďačná za to, čo v živote mám. Mám zdravé telo, môžem dýchať čerstvý vzduch a mám okolo seba ľudí, ktorí sa o mňa starajú. A dnes som vďačná, že toto všetko môžem zažiť!”

Neporovnávať a nechať sa inšpirovať ostatnými 

Andrine sa snaží manipulovať s vrecom zeminy, zatiaľ čo "žongluje" s trsom paradajok. Byť modelkou je ťažká práca! Cez prestávku sa trochu rozprávame o rôznych spôsoboch, ako posilňovať ženské sebavedomie.

”Snažím sa neporovnávať s ostatnými, ale nechávam ostatných, aby ma inšpirovali. Milujem svoje telo, pretože je moje. A tak si myslím, že by ste sa mali riadiť svojim vlastným srdcom.”


Stavte & vyhrajte! 

Helene počúvala svoje srdce, keď sa prihlásila do konkurzu na My sme Cellbes. Alebo to vlastne bola dcéra, kto si myslel, že by sa mala prihlásiť. ”Obvykle hovorím, že keď nič nestavíte, nič nevyhráte. A tentoraz som vyhrala!” hovorí Helene. 

Pestovať sebavedomie považuje za ťažké, ale veľmi dôležité. ”Občas vediem vnútorný dialóg sama so sebou, keď si hovorím, že som dobrá taká, aká som. Občas ale potrebujem presvedčiť,“ hovorí s iskričkou v očiach. 
Chôdza je dobrá vec

Camilla má vo vlasoch natáčky, zelené očné tiene a cez deň sa trápi v príliš veľkých topánkach. Takto to ale chodí, keď ste modelka. ”Žijem heslom ”väčšinu vecí dokážeš, pokiaľ sa nevzdáš”.” 

Pokiaľ ide o sebavedomie, Camilla si myslí, že by ste sa mali sústrediť na to, čo je dôležité. V jej prípade je to rodina, deti a vnúčatá. 

”Nemali by ste tráviť príliš veľa času premýšľaním o tom, že telo nie je dokonalé. Ale napríklad z cvičenia mám dobrý pocit. A chôdza je tak dobrá vec na prečistenie hlavy! 


Náš najstarší účastník (vôbec) Eivor, 92 rokov, súhlasí s mladšími dámami. ”Nikdy sa nesmieš vzdávať! To je tá najlepšia rada, ktorú som v živote dostala. A mali by ste byť aj naďalej pozitívni, zvedaví a zaujímať sa o život.”Nakoniec sú všetka telá krásne

Deň sa chýli ku koncu. Päť unavených, ale šťastných žien, ktoré zo seba na niekoľko hodín vydali všetko, a to ako pred filmovou kamerou, tak pred fotografom. Veronika to zhŕňa: 


”Bol to fantastický deň a skvelá zábava! Všetky sme také odlišné, ale tu sme mohli ukázať, že všetky telá sú krásne. Rada by som si to niekedy zopakovala!“


Bezpečné doručenie
Bezpečná platba
30 dní na vrátenie tovaru

Kúpte si Naše modely online v Cellbes!

Bezpečné nakupovanie

Internet worldSwedish Fasion

Informácie o Cellbes

Zákaznícky servis

Sledujte nás

  • Doručujeme len na slovenskú adresu.
  • Bezpečná platba.
  • 30 dní na vrátenie tovaru.