• Bezpečné doručenie.
  • Ženy veľ. 34 – 64, Muži veľ. S – 8XL

Uložené položky

Načítavajú sa vaše uložené položky...

Uteliv i Liljeholmen

Je niečo krajšie ako krásne ženské postavy, ktoré šíria sebavedomie a silu? Milujeme všetky tvary a chceme ukázať, že naše oblečenie je vyrobené tak, aby sedelo všetkým druhom kriviek. Preto nechávame naše kolekcie predvádzať obyčajné, krásne ženy – zoznámte sa s naším najnovším kvartetom modeliek, ktoré predvádzajú jarnú módu!

Cellbes

Izabelle Holm Mutumba

Vek: 28. Veľkosť: 48. Povolanie: opatrovateľka u Nattis a kostýmová výtvarníčka / krajčírka. Ja som tromi slovami: kreatívna, oddaná a ošetrujúca. Moja najkrajšia časť tela: moja výška a moje krivky. Životné motto: robte viac toho, čo vás robí šťastné.

Cellbes

Anna Ljungblad

Vek: 46. Veľkosť: 36/38. Profesia: vychovávateľka v škôlke. Ja som tromi slovami: pozitívna, ambiciózna a šťastná. Záujmy: priatelia a šport, rada športujem. Moja najkrajšia časť tela: s proporciami som celkom spokojná, rovnako ako s celkom.

Cellbes

Elisabeth Sandin

Vek: 52. Veľkosť: 38/40. Profesia: letuška V čom som naozaj dobrá: užívať si život, cestovať, jesť a dobre sa baviť. Najspokojnejšie s časťou tela: páčia sa mi moje vlasy, farba, veľkosť aj objem!

Cellbes

Anna Zellman

Vek: 60. Veľkosť: 40 na spodnú časť tela, 44 na hornú časť tela. Profesia: SZČO. Ja som tromi slovami: šťastná, starostlivá a odhodlaná. Moja najkrajšia časť tela: moje oči. Životné motto: užívaj si, smej sa a vykašli sa na princípy.

Pred fotením

Naše fotenie prebehlo uprostred najchladnejšieho decembra. Nájsť tému, ktorá by v dobách covidu fungovala s odstupom a maximálnou bezpečnosťou, nebola najjednoduchšia, ale hanba tomu, kto to vzdá. Dali sme svoje múdre hlavy dohromady a našli sme tému, ktorá nám pripadala tak akurát - nočný život v Liljeholmeni!

Pripojte sa k chladnému ránu v Liljeholmeni s nádychom jari s nádhernými farbami a množstvom smiechu!

V zákulisí

Je to už po 16., čo Cellbes organizuje kampaň #mysmecellbes po celom Švédsku. Tentoraz sme boli v Liljeholmeni. V dvoch veľkých autobusoch sa profesionálni stylisti jeden deň rozprávajú s našimi modelkami.


„Nikdy predtým som nebola modelkou, takže je to niečo úplne nové“ hovorí Anna Z.

„Je to neuveriteľne luxusné, prísť sem nudná, s červenými očami, bledá a vidieť, ako nás profesionálny tím premieňa na rozprávkovú princeznú“ dodáva Elisabeth.

„Je to trochu sen, bola som taká šťastná, keď si ma vybrali. Pre mňa úžasné ukázať, že aj my s trošku väčšou veľkosťou môžeme byť modelky, že nemusíte byť chudé a môžeme sa aj páčiť“ hovorí dvadsaťosemročná Izabelle.

„Snom každej ženy je vidieť sa vo svojom najlepšom ja“ hovorí Anna L.

Bezpečné doručenie
Bezpečná platba
30 dní na vrátenie tovaru

Kúpte si Naše modely online v Cellbes!

Bezpečné nakupovanie

Internet worldSwedish Fasion

Informácie o Cellbes

Zákaznícky servis

Sledujte nás

  • Doručujeme len na slovenskú adresu.
  • Bezpečná platba.
  • 30 dní na vrátenie tovaru.