• Bezpečné doručenie.
  • Ženy veľ. 34 – 64, Muži veľ. S – 8XL

Uložené položky

Načítavajú sa vaše uložené položky...

Tjejhelg i Västervik

Už po sedemnástej je čas na #mysmecellbes. Koncept, keď štyri obyčajné ženy predvádzajú naše oblečenie ako modelky. Pre nás je to samozrejmosťou. Milujeme ženské postavy bez ohľadu na tvar, a tak je to samozrejme obyčajná žena, ktorá by nás mala reprezentovať. Tento rok na jeseň sa zoznámite s Ramonou, Lillemorom, Caroline a Emmy. Na to sa tešíme!

Cellbes

Ramona Cipolloni

Vek: 37 rokov. Veľkosť: S/M. Moja najkrajšia časť tela: pas. Ja som tromi slovami: I´m a rebel.. Keby som bola zviera, bola by som: chameleón, mám rád rozmanitosť.

Cellbes

Emmy Aldenfors

Vek: 29 rokov. Veľkosť: 36-38. Moja najkrajšia časť tela: zadoček. Ja som tromi slovami: hravá, odvážna a ošetrujúca. Keby som bola zviera, bola by som: lev, pretože sa starám o svojich blízkych a rada sa nechávam rozmaznávať.

Cellbes

Caroline Sihngoin Kumbong

Vek: 32 rokov. Veľkosť: M/38. Moja najkrajšia časť tela: horná časť. Ja som tromi slovami: krásna, statočná, flexibilná. Keby som bola zviera, bola by som: pes, pretože milujem byť medzi ľuďmi. Som rada, keď sa zapojím do skupiny a podporím svoje okolie.

Cellbes

Lillemor Lang

Vek: 30 rokov. Veľkosť: 44/46. Moja najkrajšia časť tela: moje nohy, pokiaľ si teraz môžem vybrať len jednu. Ja som tromi slovami: očarujúca, priateľská a pestrá. Keby som bola zviera, bola by som: mačka. Pôvabná, nezávislá a zlomyseľná.


Pred fotením

Od roku 2017 máme v Cellbes pre naše kolekcie obyčajné ženy ako modelky. Je to náš spôsob, ako inšpirovať a posilniť ženské sebavedomie, pretože ukazujeme, že naše oblečenie padne všetkým ženám.


Tentokrát sa fotí spodná bielizeň. Napriek skorému ránu je na zámku Gränsö pri Västerviku, kde sa bude natáčanie konať, živo. Kvôli čovidu prebehol casting digitálne, a preto je extra zábavné konečne stretnúť naše štyri modelky: Lillemor 30 rokov, Ramona 37 rokov, Caroline 32 rokov a Emmy 29 rokov.


V pláne je nafotiť ženy tak, aby situácia predstavovala dámsky víkend. Najprv ukážeme trochu viac každodennej spodnej bielizne a po obede budeme natáčať večerný outfit. Miesto na fotenie je dokonale pripravené. Keď sa veľká krásna hotelová izba počas pár hodín premení na kompletný fotoateliér s lampami a paravánmi, pripomína to mravenisko. Stôl zdobí pugét krásnych ruží, z kúpeľne testujeme zvlhčovač vzduchu, aby sme získali správne zahmlené prostredie a na podlahe sa povaľuje veľa káblov.

V zákulisí

Práve vo Västerviku, pod rozkvitnutými magnóliami, v prostredí pripomínajúcom stredomorské prostredie, sa štyri ženy prvýkrát stretávajú. Každá pochádza z iného sveta a dnes si vzali voľno, aby sa podrobili neobvyklej úlohe. Po dva dni budú modelkami Cellbes a budú predvádzať našu jesennú módu – a spodnú bielizeň.


Je to napínavá atmosféra v skorých ranných hodinách. Izba vonia očakávaním a lakom na vlasy. Štyri chichotajúce sa, ráno trochu unavené a bledé ženy sedia v rade pred štyrmi zrkadlami, než premena začne. Pred nimi tzv. prehliadka farieb a make-upu, s ktorou teraz začínajú pracovať šikovní vizážisti.


„Vždy bolo mojím najvyšším snom stať sa modelkou, ale myslela som si, že už som príliš stará. To je naozaj splnený sen“ hovorí Caroline, matka troch detí z Vaggerydu. Pred 9 rokmi prišla z Kamerunu a každý deň pracuje ako osobná trénerka a pomocná sestra.


Vzduch je plný vône laku na nechty, laku na vlasy a rovné vlasy sa premieňajú na jemné, červené kadere, ktoré dokonale sadnú Lillemore k tvári.

„To je skvelé, z toho budem žiť dlho. Nikdy som nebola taká rozmaznaná“ hovorí.


O pár hodín neskôr sa štyri superkrásne ženy presunú cez parkovisko dole k vode a k hotelovej izbe, kde sa má fotografovať. V ich očiach je vidieť sebavedomie, ktoré rozosmeje každého, kto ich stretne. Župany nechávajú voľne sa pohybovať v jarnom vetre a ich telá zdobia dokonale padnúce spodné prádlo.


Keď kamera o chvíľu neskôr zabliká na štvorici žien, ktoré so smiechom a chichotáním sebavedome predvádzajú spodnú bielizeň, je ťažké uveriť, že ide o obyčajné ženy, ktoré každý deň bojujú s bežnými problémami. Myšlienky smerujú skôr k ženám, ktoré hrali v seriáli Sex v meste, a po tele takmer prebieha mráz z pocitu šťastia, dobrej nálady a energie v miestnosti.


To je presne dôvod, prečo robíme #mysmecellbes. Vieme, že ženské postavy nie sú rovnaké, majú rôzne tvary.


„To robí ženské telo krásnym. Práve na obyčajných ženách by naše oblečenie malo sedieť a práve na obyčajných postavách vyzerá najlepšie.”

Bezpečné doručenie
Bezpečná platba
30 dní na vrátenie tovaru

Kúpte si Naše modely online v Cellbes!

Bezpečné nakupovanie

Internet worldSwedish Fasion

Informácie o Cellbes

Zákaznícky servis

Sledujte nás

  • Doručujeme len na slovenskú adresu.
  • Bezpečná platba.
  • 30 dní na vrátenie tovaru.