• Bezpečné doručenie.
  • Ženy veľ. 34 – 64, Muži veľ. S – 8XL

Uložené položky

Načítavajú sa vaše uložené položky...

Glamping i Sälen

Cellbes sa už po 18. vydáva na turné do Švédska s kampaňou #mysmecellbes, kde sme nechali štyri obyčajné ženy vyskúšať si modeling. Tentokrát pristávame v Lindvallene v Sälene.


Naše štyri modelky Agneta 62, Malin 48, Jennie 25 a Elin 22 sa zúčastnili digitálneho kastingu. Keď počuli, že boli vybrané, boli všetky prekvapené - a veľmi šťastné.


„Keď som zistila, že som jedna z vyvolených, bola som veľmi prekvapená, nemohla som uveriť, že je to pravda. Bola by to sranda“ hovorí Agneta.


Na ženy čakali dva dni plné radosti, očakávania a inšpirácie. Plán na prvý deň bolo fotografovanie modeliek hore v horách. Druhý deň ponúkol scénky z horskej chaty ako „raňajky na schodoch“, „grilovanie klobás“, „ľahký obed“ a „útulná atmosféra pri ohni“.

Cellbes

Malin Schulz

Vek: 48. Veľkosť: 38/40. Mám rada svoje telo, pretože: je pružné, silné a trpezlivé. Ja som tromi slovami: šťastná, zvedavá, statočná. Najlepšia jesenná pohoda: oheň, hry a dobré červené víno. Dlhé túry a kempovanie v horách.

Cellbes

Jennie Stenmark

Vek: 25 rokov. Veľkosť: 44. Mám rada svoje telo, pretože: každý deň mi dáva život. Ja som tromi slovami: energická, skromná, kreatívna. Najlepšia jesenná pohoda: vyrezávanie tekvíc, po nich večerné sledovanie filmu so zapálenými sviečkami.

Cellbes

Elin Mojanis

Vek: 22 rokov. Veľkosť: XS/S. Mám rád svoje telo, pretože: je moje a páči sa mi. Ja som tromi slovami: láskavá, tvrdohlavá a zvedavá. Obľúbený recept: grilované losie mäso s hranolkami a omáčkou.

Cellbes

Agneta Larsson

Vek: 62 rokov. Veľkosť: 40-42. Ja som tromi slovami: šťastná, pozitívna a pohodová. Najlepšie dobrodružstvo v prírode: prechádzka k vodopádu Njureskär. Najlepšia jesenná pohoda: zaliezť do kresla a zapáliť oheň a veľa sviečok.

Pred fotením

Zatiaľ čo Agneta, Elin, Jennie a Malin boli nalíčené na fotenie, my sme sa pripravovali hore. Rekvizity v podobe stanov a ďalšieho kempingového vybavenia boli vynesené a pripravené vo fantastickom prostredí v horách!

V zákulisí

Je polovica júna a hodiny práve odbili 5:30, keď do hotela v Lindvallene dorazia štyri unavené, ale veľmi netrpezlivé ženy. Jedna zo žien je elektrikárka, ďalšia vodička autobusu, tretia učiteľka jogy a štvrtá je nákupca a manažérka zákazníckeho servisu.


Agneta, ktorá je denne vodičkou autobusu, je zvyknutá začínať deň čoskoro, ale nie týmto spôsobom.


„Veľmi sa rozmaznáte, keď si sadnete a budú vás líčiť a rozmaznávať. Áno, naozaj sa budete cítiť ako princezná“ povie a usmeje sa s iskrou v očiach.


Po hodinách úprav sedia modelky a celý tím v autách a idú po kľukatých cestách až na vrchol hory. Pocit je znateľne nervózny a plný očakávaní; takmer ucítite atmosféru, ktorá je v autách.


Štyri ženy sa spolu s maskérkami ukrývajú pred vetrom za skalou, aby boli do posledného okamihu upravené, než bude čas pózovať pred fotoaparátom. Aj keď prší, veje vietor a slnko svieti na všetky štyri ženy, je stále počuť smiech.


„Bol to veľmi zvláštny pocit stáť na vrcholku hory dokonale nalíčená a s upravenými vlasmi. Nie je to niečo, čo by som normálne robila, ale práve vtedy som mala pocit, že som trochu neprekonateľná a skutočne potrebná. Stála som tam, pršalo, fúkal vietor a bola zima, ale bola to veľká sranda“ hovorí 22-ročná Elin, ktorá každý deň pracuje ako elektrikárka.


„Milovala som každú minútu pózovania v silnom vetre a lejaku na vrcholku hory. Možno to znie trochu bláznivo, ale milujem tvorenie bez ohľadu na to, čo robím, takže pomoc prírody pri pózovaní a vytvorení skvelého obrazu bolo úžasné. Experimentovanie s vetrom vo vlasoch alebo dažďom na tvári, aby som získala skvelé pózy, prebúdza k životu moje vnútorné umelecké ambície“ hovorí Jennie, 25.


Je mokro a zima, ale po skončení dňa sa veľmi spokojné modelky vracajú k autám.


„Myslím, že je super dôležité byť súčasťou tejto akcie ako obyčajná žena. Fotografie vám zostanú a vždy, keď sa cítite zle, môžete si pripomenúť tieto dni.”


„Toľko som z tejto skúsenosti načerpala, uložím si ju vo svojom srdci a oživím spomienku vždy, keď si potrebujem pripomenúť, že som krásna taká, aká som“ uzatvára Malin.

Bezpečné doručenie
Bezpečná platba
30 dní na vrátenie tovaru

Kúpte si Naše modely online v Cellbes!

Bezpečné nakupovanie

Internet worldSwedish Fasion

Informácie o Cellbes

Zákaznícky servis

Sledujte nás

  • Doručujeme len na slovenskú adresu.
  • Bezpečná platba.
  • 30 dní na vrátenie tovaru.