• Bezpečné doručenie.
  • Ženy veľ. 34 – 64, Muži veľ. S – 8XL

Uložené položky

Načítavajú sa vaše uložené položky...

Bad i Hudiksvall

Keď sa tento rok konalo veľké fotenie vo vode, teplota vody v okolí Hudiksvallu bola príliš nízka. Miestom na fotenie sa preto stali Iggesundove kúpele.


Mysleli sme si, že bude ťažké uspieť v hľadaní žien, ktoré sa dobrovoľne chcú postaviť pred kameru v plavkách. Nestalo sa tak! Existuje oveľa viac statočných žien, než si myslíte. A to asi tiež veľa vypovedá o dobe, v ktorej žijeme. Napokon sme sa začali prijímať a milovať také, aké sme. Vo všetkých veľkostiach, vo všetkých tvaroch a v každom veku. Hurá na to hovoríme! Medzi všetkými uchádzačmi sme vybrali 6 fantastických žien vo veku od 19 do 81 rokov, ktoré sme spoznali počas dňa plného zážitkov v kúpeľoch Iggesund, kde má svoje pôsobisko aj jedna z modeliek Katarina.

Cellbes

Maja Wilkes

Profesia: študentka. Záujmy: spev, tanec, divadlo, umenie, make-up a móda. Moja najlepšia rada do života: predstierajte, že môžete, a dôjdete ďaleko.

Cellbes

Katarina Rohdin

5 slov o mne: šťastná, energická, ošetrujúca, sebavedomá a flexibilná. Som naozaj dobrá v: účasti a vymýšľaní rôznych akcií.

Cellbes

Ulrika Stjärna

Záujmy: cvičenie, šport a oblečenie. Skrytý talent: šitie a stolárstvo (napríklad som zrekonštruovala byt), spev.

Cellbes

Helena Hjelm

Profesia: dermatologička. Moja najlepšia rada do života: starajte sa o život, ktorý je tu a teraz. Buďte láskaví a pokorní. Najlepšie miesto v Hälsingland: príroda okolo Dellensjöarna.

Cellbes

Krystyna Jedrzejewska

Profesia: inštruktor fitness, rodinná vychovávateľka. Som naozaj dobrá v: učení jazykov. Keď vyhrám 10 miliónov: postavím farmu, kúpim si koňa, auto a budem cestovať.

Cellbes

Hilja Lodén

Záujmy: tanec, kino, horúca linka pre obete zločinu a plávania. 5 slov o mne: šťastná, zvedavá, ochotná, múdra a starostlivá.

V zákulisí

Bola postavená farebná kulisa a vchod do kúpeľov bol premenený na kozmetický salón. V tento deň boli kladené zvláštne požiadavky na vlasy, make-up a oblečenie, pretože niektoré fotografie boli urobené pod vodou. Partia šťastných detí sa musela správať ako komparz a mala pre seba celý bazén, kde sa medzi prestávkami na párky cákala. Zároveň sa nedočkavý veselý personál lazebne zoradil a medzi panákmi si dával kávu (no, asi boli aj trochu zvedaví 😊). Naozaj zábavný deň, ktorý nám zaistil množstvo pekných fotografií tohtoročnej plážovej kolekcie. Ďakujeme za to milým ženám z Hälsingland, Iggesundovým kúpeľom a všetkým talentovaným zamestnancom!

Bezpečné doručenie
Bezpečná platba
30 dní na vrátenie tovaru

Kúpte si Naše modely online v Cellbes!

Bezpečné nakupovanie

Internet worldSwedish Fasion

Informácie o Cellbes

Zákaznícky servis

Sledujte nás

  • Doručujeme len na slovenskú adresu.
  • Bezpečná platba.
  • 30 dní na vrátenie tovaru.