• Bezpečné doručenie.
  • Ženy veľ. 34 – 64, Muži veľ. S – 8XL

PREDĹŽENÁ DOBA NA VRÁTENIE TOVARU AŽ DO 31. JANUÁRA

Uložené položky

Načítavajú sa vaše uložené položky...

Pánske domáce oblečenie a pyžamá

Pánske domáce oblečenie pre náročných

Každý potrebuje regeneráciu. Na rýchle obnovenie vašej vitality sa pohodlne oblečte. Elegantné oblečenie tentoraz nechajte v šatníku. Perfektnou náhradou za ňu bude voľné pánske oblečenie zo sortimentu Cellbes, ktoré určite splní vaše očakávania. Flexibilné tričká a nohavice dokonale sadnú vašim tvarom bez toho, aby zvierali a obmedzovali slobodu pohybu. Pánskym domácim oblečením v našej ponuke sú tiež pyžamá určené na spanie. Odporúčame súpravy skladajúce sa z trička s krátkymi rukávmi a kraťasov alebo dlhých nohavíc a tričká s dlhými rukávmi, ktoré sú ideálne na chladné večery.

Aj keď nosíte neštandardnú veľkosť, neformálne pánske oblečenie v ponuke v Cellbes bude pre vás to pravé. V našom sortimente nájdete modely vo veľkostiach od S až po 8XL. Kvalitné pánske domáce oblečenie vám poskytne nielen pohodlie, ale aj vedomie, že vyzeráte dobre. Vyberte si model vo svojej obľúbenej farbe a oddajte sa blaženému leňošeniu.


Domáce oblečenie pre mužov
Cellbes.sk - dostupné v internetovom obchode!

Stačí pár kliknutí a pánske oblečenie voľného strihu z nášho sortimentu sa stane vašim. Vyberte si model, skontrolujte, či je dostupný vo vašej veľkosti a objednajte. Cellbes garantuje okamžité odoslanie priamo na vašu adresu a právo na vrátenie, pokiaľ sa daný model ukáže ako nevhodný. Zistite, aké pohodlné môže byť pánske domáce oblečenie. Užite si pohodlie a využite našu ponuku hneď teraz!


Veľkosti a farby pánskeho domáceho oblečenia na Cellbes.sk

Pánske domáce oblečenie v Cellbes je bežne dostupné vo veľkostiach: S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL, 5X, 6XL, 7XL, 8XL a vo farbách: béžová, biela, hnedá, čierna, modrá, šedá, zelená a ďalšie. Pozrite sa, aké pánske domáce oblečenie si dnes môžete pre seba vybrať!

Ak si potrebujete oddýchnuť, oblečte si pohodlné oblečenie a užívajte pokoj domova. Pánske domáce oblečenie Cellbes vás zahalí do pohodlia a okamžite zlepší vašu pohodu. V našej ponuke nájdete mäkké tepláky, kraťasy, pyžamá a mnoho ďalšieho. Bezpochyby sa v nich rýchlo uvoľníte a zabudnete na starosti. Odporúčame voľné pánske oblečenie z prírodných materiálov, ktoré je ideálne na lenivé ráno alebo víkend doma. Klasické strihy, módne potlače a látky príjemné na dotyk vám poskytnú všetko, čo potrebujete na relaxáciu.MužiDoplnky
Spánok a voľný časPyžamá
Spodná bielizeňPonožky
Bezpečné doručenie
Bezpečná platba
30 dní na vrátenie tovaru

Kúpte si Naše modely online v Cellbes!

Bezpečné nakupovanie

Internet worldSwedish Fasion

Informácie o Cellbes

Zákaznícky servis

Sledujte nás

  • Doručujeme len na slovenskú adresu.
  • Bezpečná platba.
  • 30 dní na vrátenie tovaru.