• Ženy veľ. 34 – 64
  • Muži veľ. S – 8XL
  • Bezpečné doručenie.

Sezónne nohavice

VEĽKOSŤ 34 – 64

4 nohavice pre pekné jesenné dni

Keď príde neskoré leto a počasie sa ochladí, je čas obliecť si nohavice. Jeseň ponúka vzorované legíny, poddajné voľnočasové nohavice, čierne s dobrým strihom a každého obľúbené nohavice: džínsy. Nájdite si nové nohavice spomedzi nášho jesenného sortimentu.

Cellbes

Perfektné džínsy

Máme džínsy pre všetky ženy. Dovoľte džínsom byť vaším verným priateľom na jeseň. Džínsy sa hodia ku všetkému a všetkým - máme ich vo veľkostiach 34-64, a vo viacerých dĺžkach. Vlastné kolekcie Cellbes sú navhrnuté nami a dávajú strih, ktorý miluje krivky a rovné línie. Nájdite si svojich favoritov medzi svetlými, tmavými, úzkymi a širokými džínsami v našom jesennom sortimente.

Cellbes

Vyberte si nohavice, ktoré rešpektujú vašetelo

Cellbes
Cellbes
...

Legíny

Pohodlné jesenné vzorované legíny s potlačou s kárami, prúžkami a leopardím vzorom sú jednoducho pekné na každý deň, či už na nádherné dni v lese na love lesných plodov, prechádzky pod šírim nebom alebo len byť extra peknou v práci. Vsaďte na jeseň na mäkké legíny, máme vzorované aj jednofarebné.

Cellbes
Cellbes

Vaše telo vás správádza životom - oblečte ho pohodlne. A pekne!

Cellbes
...

Na mieru šitá čierna

Buďte lepšia v práci a krajšia na oslave s čiernymi nohavicami. Dobre sediace pohodlné oblečenie uľahčuje byť hrdou a cítiť sa dobre vo svojom tele. Zvolte si nohavice s pekným splynutím alebo úzke nohavice s prišitím založením. Oboje majú potenciál byť šatníkovým favoritom.

Cellbes

Nohavice, ktoré sedia dávajú telu dobrý pocit zo seba

Cellbes
...

Nohavice pre život

Poddajné pekné nohavice pre život, voľný čas, do stajne & lesa. Cíťte sa rovnako pekne a pohodlne v lese na hríboch, ako na precházdke po lese, ako aj v stajni. Zajazdite si na štvorkolke alebo sa vydajte v slnečných lúčoch neskorej jesene na piknik.

Cellbes
Cellbes
Cellbes
Cellbes
...
Nohavice pre krivky aj rovné línie

VEĽKOSŤ 34 – 64

Nohavice pre krivky aj rovné línie

Bezpečné doručenie
Bezpečná platba
30 dní na vrátenie tovaru

Kúpte si Naše modely online v Cellbes!

Bezpečné nakupovanie

Internet worldSwedish Fasion

Informácie o Cellbes

Zákaznícky servis

Buďte v obraze

Prihláste sa na odber nášho newslettera pre informácie o najnovších výrobkoch v predaji, ponukách a zasielanie noviniek od nás.

Sledujte nás

  • Doručujeme len na slovenskú adresu.
  • Bezpečná platba.
  • 30 dní na vrátenie tovaru.