• Ženy veľ. 34 – 64
  • Muži veľ. S – 8XL
  • Bezpečné doručenie.

Pokyny na pranie búnd

Postarajte sa o svoju bundu

Postarajte sa o svoju bundu

Starostlivosť o oblečenie je dobrá nielen pre vašu peňaženku, ale aj pre životné prostredie. Zvyšuje životnosť a oblečenie zostáva svieža a pekné sezónu za sezónou.

Ako mám vyprať bundu?

Na štítku na vnútornej strane bundy nájdete pokyny na pranie, ktoré možno ľahko dodržiavať. Niekedy stačí bundu zavesiť a vyvetrať vo vlhkom počasí a odev bude ako nový. Šetríte tým ako odev, tak životné prostredie a energiu.

Pred praním

Pred praním

Starostlivo si prečítajte pokyny na pranie odevu. // Zapnite gombíky, zipsy, pracky a suchý zips. // Perte naruby. // Pokiaľ je to možné, odstráňte kožušinový golier.

Počas prania

Počas prania

Používajte jemný čistiaci prostriedok. // Vyhnite sa aviváži. // Zvoľte prací program a teplotu podľa pokynov na pranie bundy. // Pri ručnom praní odev nikdy nenechajte nasiaknuť.

Po praní

Po praní

Vyberte odev z práčky ihneď po vypraní. // Vyhnite sa sušeniu v bubnovej sušičke. // V sušiarňach platí rovnaká teplota pri praní ako pri sušení.

Takto sa postarajte

Takto sa postarajte

Možno prať v bežnej práčke. // Vždy dodržujte pokyny na pranie. // Vyhnite sa aviváži, pretože poškodzuje prachové perie. // Perové bundy môžu a mali by sa sušiť v sušičke maximálne na 40°C. // Sušte v sušičke s niekoľkými tenisovými loptičkami, aby sa páperie lepšie rozložilo. // Je dôležité, aby bol odev v sušičke úplne suchý. // Počas sušenia a po ňom odev pretrepte, potom sa páperie rozprestrie najlepšie.

Bezpečné doručenie
Bezpečná platba
30 dní na vrátenie tovaru

Kúpte si Naše modely online v Cellbes!

Bezpečné nakupovanie

Internet worldSwedish Fasion

Informácie o Cellbes

Zákaznícky servis

Buďte v obraze

Prihláste sa na odber nášho newslettera pre informácie o najnovších výrobkoch v predaji, ponukách a zasielanie noviniek od nás.

Sledujte nás

  • Doručujeme len na slovenskú adresu.
  • Bezpečná platba.
  • 30 dní na vrátenie tovaru.