• Ženy veľ. 34 – 64
  • Muži veľ. S – 8XL
  • Bezpečné doručenie.

Sprievodca bundami

Sprievodca bundami

Nové ročné obdobie, nové bundy

Nájdite si správnu bundu pre vašu potrebu a pre váš tvar. Chceme, aby ste sa cítili vo vašom oblečení pohodlne a pekne. S bundami vo veľkosti 34-64 a s mnohými rôznymi modelmi a farbami, dúfame, že bude ľahké nájsť si svoju bundu.

Cellbes

ĽAHKÉ BUNDY

Ľahká bunda, ktorá zahreje

Ľahká bunda je skutočne dobrou investíciou! Funguje počas jesene ako ochrana voči prvým chladným vetrom s vrstvením a ako vrchná bunda na jeseň. A je tak pekná!

Cellbes

Ľahké prešívané teplo

Oblečte si prešivanú bundu, keď listy opadajú a mráz sa vám zahryzne do nosa. Vatovaná a prešívaná v mierne dlhšom modely vás udrží v teple každý deň. Väčšina búnd má dvojsmerný zips, takže môžete bicyklovať a hýbať sa pohodlne.

Vesta je najlepšia na jeseň

Vsaďte na vrstvenie, keď je počasie nevyspytateľné. Vesta je perfektná ako hrejúca vrstva a okrem toho pekná k džinsom, legínam a šatom.

Cellbes
...

PLYŠOVÉ & FLÍSOVÉ BUNDY

Plyšové na voľný čas & na oslavu

Zvolte si bundu z útulneho plyšu, dve tuniky, sveter a 2-pack legín, tak bude šatník na sezónu pripravený, od voľného času po oslavu.

Cellbes

Jesenná farba je hrdzavá

Cellbes

Mäkké vrstvenie

Nádherné dni v lese na love za lesným ovocím, prechádzky pod vysokým nebom a uživanie si spolu, útulné flísové svetre sa hodia k voľnočasovým nohaviciam aj k džínsom.

Cellbes
...

Zimné bundy

Teplá bunda

Máme dlhé páperové kabáty, páperové bundy vo viacerých farbách a teplé bundy s kapucňou (s kožušinou a bez kožušiny). Zaručene dobrý strih a zaručene teplé, keď vietor zaveje.

Cellbes
Pekné z PET fliaš

Pekné z PET fliaš

Tento produkt je vyrobený z recyklovaného polyesteru vyrobeného z použitých PET fliaš. Výroba recyklovaného polyesteru si vyžaduje menšie množstvo energie a chemikálií než konvenčný polyester.

Certifikované páperie

Certifikované páperie

Páperie v oblečení od Cellbes je certifikované podľa RDS, Responsible Down Standard. RDS zabezpečuje, že páperie a perie pochádza zo zodpovedne spracovaných husí.

Bundy so sviežimi farbami dávajú radosť

Cellbes

Parka

Zimná bunda zimných búnd, pekná, funkčná a s kapucňou. Mnoho park je vodo- odolných a vo viacerých farbách. Šnúrka na stiahnutie v páse a spodný okraj umožňujú, že funguje na viacero postáv.

Cellbes

Zvolte si správnu na prechádzku

Zažite všetko počasie vo vetrudolnej a vodeodlnej bunde.

Cellbes
...

VEĽKOSŤ 34-64

Choďte von a uživajte si život vo oblečení, ktoré je rovanko teplé ako pekné.

Cellbes
Bezpečné doručenie
Bezpečná platba
30 dní na vrátenie tovaru

Kúpte si Naše modely online v Cellbes!

Bezpečné nakupovanie

Internet worldSwedish Fasion

Informácie o Cellbes

Zákaznícky servis

Buďte v obraze

Prihláste sa na odber nášho newslettera pre informácie o najnovších výrobkoch v predaji, ponukách a zasielanie noviniek od nás.

Sledujte nás

  • Doručujeme len na slovenskú adresu.
  • Bezpečná platba.
  • 30 dní na vrátenie tovaru.