• Bezpečné doručenie.
  • Ženy veľ. 34 – 64, Muži veľ. S – 8XL

Uložené položky

Načítavajú sa vaše uložené položky...

Uteráky a osušky

Uteráky a osušky

Uterák je jedným z tých doplnkov, ktoré väčšinou nevnímame, ale bez ktorých si nedokážeme predstaviť svoj každodenný život. Kúpeľňové alebo kuchynské utierky často kupujeme bez rozmyslu av zhone. Pritom ide o veľmi dôležitý prvok každého domáceho vybavenia, s ktorým má naša pokožka kontakt aspoň niekoľkokrát denne. Preto sa oplatí zaistiť, aby uteráky, ktoré používame, boli hygienické, ekologické a prírodné a zároveň vizuálne atraktívne. Hľadáte kvalitné uteráky, ktoré spĺňajú tieto požiadavky? Pozrite sa na kolekciu od Cellbes. Nájdete tu mnoho krásnych sád, ktoré sa vyznačujú vynikajúcim vzhľadom, mäkkosťou a odolnosťou.

Stavte na prírodné materiály - bavlnené uteráky

Kolekcia Cellbes sa skladá z uterákov z prírodnej bavlny, ktoré vás potešia svojou mäkkosťou a jemnosťou k pokožke. Sú ekologické a príjemné na dotyk, zahŕňajú všetky výhody, ktoré má kvalitné uterák mať. Prečo sa oplatí po nich siahnuť? Tu sú niektoré z najdôležitejších funkcií, vďaka ktorým sú bavlnené uteráky tak obľúbené:

• hebkosť, ktorá jemne objíme aj tú najcitlivejšiu pokožku;

• odolnosť voči vysokým teplotám, vďaka ktorej je možné takéto uteráky často prať bez obáv z poškodenia materiálu;

• prírodné – sú ekologické a šetrné k životnému prostrediu;

• vysoká absorpcia vody, vďaka čomu sú ideálnou voľbou na vysušenie pokožky a vlasov po kúpaní;

• bezpečnosť pre pokožku - aj pre deti a alergikov.

Ako vidíte, bavlnené uteráky majú mnoho výhod. V Cellbes sú tiež elegantné, starostlivo vyrobené a krásne zdobené.

Plážová osuška – ako by mala byť?

Bavlnené uteráky, ktoré ponúkame, sú vhodné aj na dovolenku. Prečo? Pretože majú všetky vlastnosti, ktoré by dobrá plážová osuška mala mať. Sú vyrobené z prírodných materiálov, ľahko absorbujú vodu a nedráždia pokožku. Dajú sa prať pri vysokých teplotách a sú veľmi odolné, takže sa skvele hodia na pláž, kde na ne pôsobia faktory ako slnko, slaná voda, vietor alebo piesok. Ich veľkou výhodou sú aj veľké rozmery, ktoré sa premietajú do komfortu používania. To je dôležité najmä pri odchode na dovolenku, kedy občas zaobchádzame s plážovými uterákmi ako s náhradou deky.

Krásne a jemné kúpeľňové uteráky od Cellbes

Naša kolekcia kúpeľňových a plážových uterákov sú starostlivo vybrané skvosty z ponuky tých najlepších výrobcov na trhu. Uteráky Cellbes vyrobené z prírodných materiálov, hygienické, jemné na dotyk a udivujúce krásnym spracovaním - sú zárukou dokonalého vzhľadu a kvality. Sú tiež veľmi rozmanité a osvedčia sa v mnohých situáciách – či už ako tradičný uterák na osušenie tela po kúpeli alebo ako veľký uterák na pláž.

V Cellbes ukazujeme, že pragmatizmus a krása sa nemusia vzájomne vylučovať a zdanlivo nedôležité detaily môžu mať obrovský vplyv na kvalitu vášho života. Elegantný uterák na vysušenie vlasov? Alebo napríklad malý uterák, ktorý ozdobí vašu kúpeľňu alebo kuchyňu? Pozývame vás na nákup v Cellbes a objavte kolekciu, v ktorej predmety každodennej potreby dostávajú novú tvár.


Bestsellery Viacbalenie Záclony Posteľné textílie Textílie Kuchyňa Textil do kúpeľa Koberce Osvetlenie Dekorácie

Bezpečné doručenie
Bezpečná platba
30 dní na vrátenie tovaru

Kúpte si Naše modely online v Cellbes!

Bezpečné nakupovanie

Internet worldTrygg e-handelSwedish Fasion

Informácie o Cellbes

Zákaznícky servis

Sledujte nás

  • Doručujeme len na slovenskú adresu.
  • Bezpečná platba.
  • 30 dní na vrátenie tovaru.