Zákaznícky servis

po-pia 07-18
02/50 111 888

servis@cellbes.sk

Zákaznícky servis je vám k dispozícii v pracovných dňoch od 7.00 do 18.00 h. Naše operátorky vám ochotne a rady odpovedia na všetky vaše otázky.

Na stránky zákazníckeho servisu
CURA of Sweden

Ťažká prikrývka 9kg Pearl

Vypredané

Ťažká prikrývka 9 kg od CURA® Of Sweden. CURA PEARL je chladivá prikrývka s dobrou schopnosťou dýchania. Prikrývka, ktorá svojou váhou, tlakom a priliehavým efektom pomáha každému, kto má problém so spánkom. Ťažká prikrývka umožňuje lepší spánok a má masáži podobný efekt, čo uvoľňuje v tele „mať sa dobre hormóny“, vďaka čomu sa človek rýchlejšie ukľudní. Prikrývka zvyšuje vnímanie tela a pôsobí relaxačne. Pozitívny pocit, čo zlepšuje spánok a tak sa človek cíti sviežejšie a viac vládze.

Záťaž pozostáva zo sklenených guľôčok a polyesterovej vypchávky. Odporúčame, aby ste si vybrali váhu, ktorá zodpovedá 10-15 % vašej váhy. Je len jedno odporúčanie, a to s akou váhou sa cítite najlepšie je individuálne. Neodporúča sa pre deti do 2 rokov. Vyrobené zo 100 % bavlny. Výplň z guľôčok oxidu kremičitého a polyesterovej vypchávky. Pranie v práčke na 60 stupňov. Veľkosť 150x200 cm.

Pridajte prvý komentár alebo otázku!